Last Minute Bulharsko

Bulharsko objevuje stále více českých turistů, pojeďte i vy. Lákavé ceny Last Minute zájezdů do Bulharska jsou velké plus. Nechte se hýčkat sluncem na širokých písečných plážích u příjemně teplého Černého moře. Milovníkům přírody poskytne Bulharsko hory, jezera, národní parky a jedinečné přírodní rezervace. 


Poslední recenze Bulharsko

Iberostar Sunny Beach Resort ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
26. 6. 2019 | Alena
Datum pobytu: červen 2019

5/5 - Úžasné
Celkový dojem byl skvělý, personál milý, vstřícný, ochotný - nejlepší, co jsme v Bulharsku zatím zažili.. celá recenze
Hotel Lazuren Brjag **, Bulharsko, Sozopol
4
25. 6. 2019 | Jiří Till
Datum pobytu: červen 2019

4/5 - Skvělé
Celkový dojem je dobrý.Po odstranění uvedených závad budou hosté tohoto hotelu odjíždět jako velmi spokojeni.. celá recenze
Hotel Yavor Palace ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
3
25. 6. 2019 | Miroslav Vostrejš
Datum pobytu: červen 2019

3/5 - Průměr
Od neděle do čtvrtka byla v hotelu ubytována početná skupina hlučných cizinců s vlastní dvojčlennou kapelou, každý den od 21:00 do 23:00 hlučná živá hudební produkce a hluční podnapilí hosté. Ti hlučeli dlouho.... celá recenze

Bulharsko

  • hlavní město: Sofie
  • měna: 1 bulharský lev (Lv)
  • časový rozdíl oproti České republice: + 1 hodina

Bulharsko je zemí ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Přirozenou východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Objevíte zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina více hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem Bulharska je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Ušetřete nákupem výhodných Last Minute zájezdů do Bulharska. S časovým předstihem před dovolenou můžete naopak vybírat ze široké nabídky First minute zájezdů do Bulharska.

Více informací o zemi naleznete na stránce Dovolená Bulharsko.