Adora Calma Beach

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot

4/5

Adora Calma Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Krásný, nově rekonstruovaný butikový hotel s opečovávanou zahradou, který je určen výhradně pro relaxaci. Po kompletní rekonstrukci v zimní sezoně 2019 / 2020 nabízí ubytování v propojených bungalovech různých kategorií, a tedy s různým vybavením pokojů (od standardních, po pokoje s vlastním bazénem na terase). Uprostřed komplexu je restaurace s překrásným výhledem na moře, dole najdete bazén a bar s posezením. Už jen pár schodů a jste na pláži. Hotel je vhodný pro klienty, kteří ocení klid, relaxaci na pláži a vyhledávají ubytování bez přítomnosti dětí - hotel je kategorie 16+. Do Side je to asi 20 kilometrů, ale na nákupy můžete na nedaleký trh. 

PLÁŽ

Písčitá pláž s prudčím vstupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma.  

UBYTOVÁNÍ

Možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích, nebo dvoulůžkových pokojích s přistýlkou - výhled do okolí nebo na moře. V pokojích je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, TV se satelitním příjmem, terasa.  Eco pokoj má výhled pouze do zahrady. 

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva se zákuskem, půlnoční polévka. Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech od 10:00 - 24:00 hodin.

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce, WiFi ve společných prostorách hotelu a částečně i na pokojích. Restaurace s barem a automaty na horké nápoje, bar u bazénu, také s automaty, plážový bar, kde probíhá večerní program.  Asi 15 minut od hotelu možnost větších nákupů, menšího market zhruba 5 minut chůze od hotelu. 

AKTIVITY

Hotel nabízí aktivity jako je plážový volejbal, tenisový kurt, masáže, diskotéka.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Adora Calma Beach Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Adora Calma Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 728 962
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 44 recenzí


MARKÉTA září 2019
MARKÉTA FRYDRÝNOVÁ. Byli jsme naprosto spokojené ... krásné místo,skvělý personál,výborné jídlo. jen ten pobyt byl krátký ..chtělo by to zde strávit d... celá recenze


Jiří Freiberg srpen 2019
Pohodová dovolená. V tomto hotelu jsme již byli v.2015,takže to byla sázka na jistotu.Už tenkrát jsme odjížděli spokojeni a ne jinak to bylo letos.... celá recenze


Vladislava srpen 2019
Adora Butique, Turecko. Dovolená super, doporučuji všem, kteří chtějí klidnou, pohodovou dovolenou.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Adora Calma Beach
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot

Cena
18 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 728 962

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 190 Kč
příplatek za 1. test PCR - osoba
0
1 000 Kč
příplatek za 2. test PCR - osoba
0
1 000 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč