Airis Boutique hotel (Adults only)

  Řecko, Kréta, Chania, Kréta - Chania

Airis Boutique hotel (Adults only)

    Řecko, Kréta, Chania, Kréta - Chania
Popis

Boutique hotel s velice kladným hodnocením klientů a s častou návratností. Najdete zde velice hezké prostředí snoubící se s vysokou kvalitou služeb.

Přehled

hotel jen pro dospělé 16+ výborná vybavenost a kvalita nadprůměrná návratnost

Stručná poloha

v blízkosti 3 chráněných pláží v dosahu centra Chanie (4 km) v blízkosti autobusové zastávky v dosahu taverny a další služby

Poloha

Nový moderní 4hvězdičkový hotel Airis se nachází na klidném místě letoviska Agio Apostoli, na předměstí Chanie. Je jen pár kroků od krásných písečných pláží, které jsou kryté před případným větrem. V okolí samozřejmě najdete tradiční taverny, bary a supermarkety. Velkou výhodou je mimo jiné nedaleká autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do historického centra romantického města Chania (vzdáleno asi 4 km).

Vybavení hotelu

Hotel nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby každého hosta. V hotelu jsou 2 sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky, bazénové ručníky jsou k dispozici na recepci. Soukromí si můžete užít na střešní terase s výhledem na moře. Relaxovat také můžete ve venkovní společné pergole s pohodlným nábytkem v zadní části hotelu. Pro ty, kteří jsou zvyklí na každodenní cvičení, je zde k dispozici malé, ale dobře vybavené fitness zdarma. Celově je areál velmi hezky provedený, s důrazem na každý detail, je použita řada art doplňků. Osobní přístup ke každému z hostů je zde samozřejmostí.

Vybavení pokoje

Útulné pokoje hostům poskytují vše potřebné pro kvalitní pobyt. Pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, WiFi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku, kávovar a žehličku s žehlícím prknem na vyžádání. Hotel nabízí 56 komfortních pokojů v různých kategoriích: pokoje Standard pro 2 osoby (18 - 23 m2), dále pokoje Superior pro 2-3 osoby (23 - 28 m2) a Junior Suita pro 2-3 osoby (28 -32 m2).

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je vybaven balkonem nebo terasou. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, Wi – Fi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku.

Superior pokoj s možností přistýlky

Superior pokoj s možností přistýlky je vybaven balkonem nebo terasou. Jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, telefonem, trezorem, Wi – Fi zdarma, vlastní koupelnou s toaletními potřebami. Na pokoji také najdete miniledničku.

Stravování

Kvalitní bohatá snídaně nebo plopenze.

Názor CK

Zařízení nadhcne ty, kteří hledají oázu klidu, kde se snoubí skvělý design s kvalitou služeb. Velkou výhodou je poloha vůči plážím a rovněž tak snadná dostupnost centra s veškerou turistickou vybaveností. Jelikož se jedná o zařízení s omezenou kapacitou, doporučujeme včasnou rezervaci.

Základní cena zahrnuje

ubytování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Chania

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Airis Boutique & Suites Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 160 m
Všechny zájezdy do  Airis Boutique & Suites Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 695 012
dnes 8–20 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací