Termín:
30. 8. – 6. 9. 2019
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

elegantní hotel a rezidence v centru města. Součástí je wellness.

Ubytování

Hotel: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, balkon. Family Suite dvoulůžkový pokoj s dvěma přistýlkami, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, balkon. B4 (cca 32 m2, max. 4 osoby): ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky, denní místnost se sklápěcím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, může být balkon. B4 Superior (cca 33 - 35 m2, max. 4 osoby): ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky, denní místnost se sklápěcím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.

Stravování

u hotelu: snídaně formou bufetu, za poplatek: večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.

Služby

recepce, výtah, restaurace, bar, miniclub, Wi-Fi (za poplatek), prádelna (za poplatek), lyžárna. Wellness: bazén, dětský bazén, sauna, turecké lázně, relaxační zóna, fitness.

Parkování

v garáži za poplatek 10 - 15 €/ noc.

Vzdálenost od centra

100 m Canazei.

Zvíře

nepovoleno.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Hotel - V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování se snídaní, vstup do fitness a wellness. Rezidence - V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytovaní, vstup do fitness a wellness. Kauce 200 €

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

REZIDENCE - Klubová karta: COMFORT SERVICE: 22 €/den/B4 - ložní prádlo (připravené lůžko při příjezdu), ručníky, 1x set do kuchyně, TV/SAT, spotřeba energií, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky, jinak poplatek 30 €).

Pobytová taxa

1-2 €/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dolomiti Superski
  • Místo dle CK: Canazei

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Al Sole
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Residence Al Sole

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.