AMANDE WINE WELLNESS HOTEL - Rodinný pobyt 5 nocí - Hustopeče

Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

AMANDE WINE WELLNESS HOTEL - Rodinný pobyt 5 nocí - Hustopeče

  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech mandloní a vína. U nás ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den. V Saunovém světě se dokonale uvolníte ve čtyřech saunách (bylinná, solná, finská a parní), k dispozici je i ochlazující vědro i sprchy se závalovým deštěm. Těžkým nohám necháte odpočinout v Kneippově vinařské stezce. Ponořte se do naší koupelové vany a objevte sílu relaxačních koupelí. Koupele připravujeme s mořskou solí obohacenou vonnými látkami a esenciálními oleji. Dopřejte si masáž obličeje, peeling rozdrcenými hroznovými jádry nebo matolinový zábal.

V Amande restauraci pod taktovkou šéfkuchaře se servírují pokrmy z čerstvých lokálních surovin, a to vždy s důrazem na sezónnost. Každý chod skvělé doplní výběr vín z jihomoravských vinařství. Čas po obědě můžete strávit u šálku kávy a některým z domácích dortů od cukrářky.

Wine club – kombinace moderní architektury a přírodních materiálů vytváří příjemnou atmosféru pro uspořádání svateb, rodinných oslav, vánočních nebo firemních večírků. Je ideálním místem pro milovníky vín, v nabídce je jich hned 120 z celé jižní Moravy, a gurmány, kteří mohou při přípravě jídel nahlédnout pod šikovné ruce kuchařů.

V hotelů můžete dále využít domácí produkty a vinnou kosmetiku, hotelovou kolárnu, zapůjčení cyklistických kol a nordic walking holí, piknikové koše s dekou, konferenční salonky a sály, teambuildingové balíčky mezi vinicemi i v mandloňovém sadu.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích standard (není-li u pobytu uvedeno jinak) s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením s fénem, LCD TV, telefonem, minibarem, klimatizací a připojením k internetu přes Wi-Fi.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. BONUS: volný přístup na Wi-Fi, parkovné na hotelovém parkovišti, které je monitorované kamerovým systémem.

Základní cena zahrnuje

Rodinný pobyt 5 nocí

Ubytování v pokoji Standard. Rautové snídaně. Servírovaná večeře
každý den (předkrm/salátový bar, hlavní chod a dezert), každý pobytový
den 90 minutový vstup do Saunového světa Wine Wellness (čtyři druhy
saun – bylinná, solná, parní, finská, Kneippova vinařská stezka,
Whirpool, odpočinková zóna), možnost zapůjčení cyklistických kol a holí
nordic walking, úschova kol zdarma v hotelové kolárně, možnost
zapůjčení společenských her, možnost parkování na hotelovém parkovišti
dle dostupných kapacit.

Cena za osobu / 5 nocí s polopenzí a programem.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. BONUS:
volný přístup na Wi-Fi, parkovné na hotelovém parkovišti, které je
monitorované kamerovým systémem.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Hustopeče

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 569 894
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

AMANDE WINE WELLNESS HOTEL - Rodinný pobyt 5 nocí - Hustopeče
  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

Cena
4 995 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 569 894

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 995 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč