ANITAS HOTEL

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli

4/5

ANITAS HOTEL

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Příjemný hotel v letovisku Konakli se nachází přímo na písečno – oblázkové pláži. Centrum Antalye je vzdáleno cca 12 km a letiště v Antalyi je vzdáleno cca 120 km.

Vybavení Hotelu

vstupní hala s 24h recepcí, restaurace, bar, bazén s dětskou částí, sauna, turecké lázně, masáže za poplatek, lékař na telefon, prádelna a čistírna za poplatek, půjčovna aut, wifi internetové připojení.

Vybavení pokoje

pohodlně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením, koupelnou s WC se sprchovým koutem nebo vanou, fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV, balkonem.

Pláž & plážový servis

písečno - oblázková pláž je přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, matrace jsou zdarma, osušky za poplatek. V moři se mohou vyskytovat kamenná plata.

Sport & Fitness

vodní sporty na pláži za poplatek, plážový volejbal, basketbal, šipky. Služby za poplatek: wellness, trezor, prádelna a čistírna, plážové ručníky, služby lékaře, obchod, kadeřnictví. Pro děti: dětské hřiště, mini klub

Stravování

All inclusive - snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během celého dne v restauraci hotelu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Základní cena zahrnuje

  • Cena obsahuje:zpáteční letenku na pravidelné lince vybraných leteckých společností v optimální knihovací třídě, letištní taxu, palivovou taxu, transfery v místě pobytu z letiště do hotelu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí ve zvoleném hotelu, stravování v hotelu v uvedeném rozsahu, služby delegáta hovořícího českým jazykem, pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Cena neobsahuje:cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (volitelné, lze sjednat v naší CK), fakultativní výlety, vstupy do památek, příplatky za nadstandardní služby.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Lucky Travel, IČ: 07836244. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Anitas Beach Hotel ****
Typ pláže: kamenitá, molo, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Anitas Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 550
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

4/ 5 12 recenzí


Radan říjen 2019
Radan Chyba. Počasí super, lokalita dobrá... celá recenze


Maxim srpen 2019
Ahoj čeki. Velká spokojenost .... celá recenze


Alena červenec 2019
Dovolená snů. Moje letošní dovolená v hotelu Anitas byla zase jedna z nejlepších.......... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

ANITAS HOTEL
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Konakli

Cena
14 993 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 833 550

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 993 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč