Apart Felsenhof

  Rakousko, Ötztal, Tyrolsko, Huben, Sölden Arena

Apart Felsenhof

    Rakousko, Ötztal, Tyrolsko, Huben, Sölden Arena
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

penzion leží přímo v centru Hubenu, mezi Längenfeldem a Söldenem. Längenfeld cca 4 km.Zastávka skibusu: 50 m.Lyžařský areál: 9 km Sölden.

Ubytování

nové apartmány pro 2-3 osoby, 2-4 osoby a 4-6 osob. Všechny aparmtány jsou vybaveny WiFi, koupelnou/WC, fén, SAT-TV, safe, balkon, obývací místnost s vybavenou kuchyňkou, ložnice, ložní prádlo, ručníky.V ceníku uvedeny ceny při daném počtu osob, apartmány je možné zkalkulovat na vyžádaní i při jiném počtu osob !

Stravování

vlastní

Vybavení

restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, sauna, infrakabina, odpočívárna, parkoviště.

Základní cena zahrnuje

nájem apartmánu na noc. Zdarma vstup do sauny a infra-kabiny. Min. pobyt 4 noci.Cena za APT při dané obsazenosti na NOC:

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: místní taxy 3,50 €/ osoba/ den, závěrečný úklid 45,-EUR až 55,-EUR (v závislosti na velikosti apartmánu). Domácí zvířata: malých rozměrů povolena 12,- €/ den.Snídaně: 10,-EUR/os./den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Huben u Längenfeldu

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gasthof Felsenhof ***
Vzdálenost od sjezdovky: 9000 m
Všechny zájezdy do  Gasthof Felsenhof

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 712 627
dnes zavřeno

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Apart Felsenhof
    Rakousko, Ötztal, Tyrolsko, Huben, Sölden Arena

Cena od
1 255 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 712 627

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
2 510 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč