Apartmánový dům MAGDALENA

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Duće

Apartmánový dům MAGDALENA

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Duće
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Dům se nachází v samotném centru části Duče poblíž krásné písečné pláže. Ubytování je komfortně vybaveno a nabízí apartmány typu studio a také větší rodinné apartmány BILO a jeden apartmán TRILO. Všechny mají výhled na moře. Centrum města Omiš a ústí řeky Cetiny je od apartmánu pouze 700m. Místo je i díky dlouhým písečným plážím ideální pro rodiny s malými dětmi. Pláže v Omiši a jeho okolí mají pozvolný vstup do moře.

Vybavení apartmánů

Wi-Fi připojení, parkovací místo, grill, klimatizace

Vzdálenosti

od pláže - 100 m písečná pláž, od centra - 100 m restaurace, kde je možná polopenze, od centra - 700 m centrum města Omiš

Vybavení apartmánů

příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, klimatizace, balkón, výhled na moře MONO 2: studio s manželskou postelí a možností 3 lůžka, kuchyně i ložnice v jedné místnosti BILO 3/4: ložnice s manželskou postelí, 2 přistýlky v obývacím pokoji

Stravování

vlastní

Poznámky k cenám

1. dítě do 4 let zdarma

Základní cena zahrnuje

 • ubytování dle tabulky
 • lůžkoviny, ručníky
 • spotřeby
 • závěrečný úklid
 • klimatizaci
 • parkovací místo
 • asistenční služby CK

Základní cena nezahrnuje

 • dopravu
 • pobytové taxy
 • cestovní pojištění

pobytová taxa 1.5 EUR (osoba / den)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fede, IČ: 64939308. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Omiš
 • Místo dle CK: Omiš - Duče

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 532 018
dnes 7.30–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmánový dům MAGDALENA
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Duće

Cena od
7 535 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 532 018

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
9 490 Kč
povinný příplatek za autobusovou dopravu do Splitu - osoba
2
2 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč