Termín:
17. 10. – 21. 10. 2019
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
4
Doprava:
letecky Praha 18:05
Strava:
bez stravy
Původní cena:
9 890  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

TORREMOLINOS je vyhledávaným letoviskem s krásnými písčitými plážemi, táhnoucími se v délce několika kilometrů s moderními hotely. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním střediskem Benalmadena Costa. Subtropické středomořské klima s průměrnými letními teplotami nad 30 °C řadí oblast Costa del Sol mezi nejvyhledávanější turistické oblasti Evropy. Torremolinos se nachází jen 15 km od letiště Malaga. Kontrast k moderním hotelům vytváří půvabná rybářská čtvrť La Carihuela. Pěší promenáda s restauracemi, cukrárnami a obchody vede kolem širokých písčitých pláží. Ve městě najdete zábavní parky Aqualand a Crocodiles park, nedaleko je i golfové hřiště Torrequebrada. Torremolinos je výhodným výchozím místem pro návštěvu Malagy s jejími hlavními památkami - maurským hradem Alcazaba a hradem Gibralfaro.

Poloha:

Apartmánový komplex se nachází v klidné čtvrti, na rozhraní letovisek Torremolinos a Benalmadena, 200 metrů od pláže a 2 km od centra letoviska.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (zdarma v prostoru recepce, jinak za poplatek), restaurace, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s lehátky, zahrada, dětské hřiště, zábavní programy.

Ubytování:

Všechny klimatizované apartmány mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, vařič), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, telefon, TV-SAT (3 EUR/den), trezor, balkón. Výměna ručníků každý třetí den, výměna povlečení 1x týdně. APT 2/4: jedna dvojlůžková ložnice. APT 2/4 s výhledem na moře za příplatek. APT 4/5: dvě dvojlůžkové ložnice. Vratná kauce: 50 EUR/byt. Celkem 94 apartmánů.

Stravování:

VLASTNÍ.

Pláž:

Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný.

Doprava:

DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí. Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella. Cena letecké dopravy ECONOMY LITE - 7.490 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Cena letecké dopravy VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min. Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání. Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. VLASTNÍ DOPRAVA Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání. Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.

Delegátské služby:

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.

Poznámka:

Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená): GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR. RONDA - dosp. 43 EUR. GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR. GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR. SEVILLA - dosp. 63 EUR. CORDOBA - dosp. 61 EUR. MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR. aj... Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů. OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody). Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem. Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně). Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září. Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května. Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže...), tak i pro děti (disko, soutěže...). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená. Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky. Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč). TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač. Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/apartmán. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění:
za příplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Torremolinos
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartamentos Buensol **
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Všechny zájezdy do Apartamentos Buensol

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


APARTMÁNY BUENSOL **

Číslo zájezdu: 1301795
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos

Všechny termíny a možnosti (51)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 18:05
Čt 17.10 – Čt 24.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 970 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 18:05
Ne 20.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
9 310 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 18:05
Pá 18.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
11 870 Kč
SLM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 18:05
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
11 870 Kč
SLM | Po slevě 21%
Autem
Čt 17.10 – Čt 24.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 480 Kč
SLM | Po slevě 41%
Autem
Pá 18.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 480 Kč
SLM | Po slevě 41%
Autem
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 480 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Praha 18:05
Čt 17.10 – Čt 24.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
10 760 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
So 19.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
11 210 Kč
SLM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 18:05
Ne 20.10 – So 26.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
7 dní
bez stravy
9 850 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
Ne 20.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
6 dní
bez stravy
8 660 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 18:05
Pá 18.10 – Pá 25.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
12 660 Kč
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 18:05
So 19.10 – So 26.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
12 660 Kč
SLM | Po slevě 7%
Autem
Čt 17.10 – Čt 24.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
5 270 Kč
SLM | Po slevě 16%
Autem
Pá 18.10 – Pá 25.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
5 270 Kč
SLM | Po slevě 16%
Autem
So 19.10 – So 26.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
8 dní
bez stravy
5 270 Kč
SLM | Po slevě 16%
Autem
So 19.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
3 820 Kč
SLM | Po slevě 41%
Autem
Ne 20.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
3 820 Kč
LM | Po slevě 41%
Autem
St 16.10 – Út 22.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
3 840 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Praha 18:05
So 19.10 – Pá 25.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
7 dní
bez stravy
11 750 Kč
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Praha 18:05
Ne 20.10 – Pá 25.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
6 dní
bez stravy
8 950 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 18:05
Čt 17.10 – Po 21.10.2019
2 lůžkový apartmán (1 ložnice + obýv. kuchyně), 2 přistýlky
5 dní
bez stravy
8 070 Kč
LM | Po slevě 18%
Autem
So 19.10 – Pá 25.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
7 dní
bez stravy
4 360 Kč
SLM | Po slevě 16%
Autem
Ne 20.10 – So 26.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
7 dní
bez stravy
4 360 Kč
LM | Po slevě 16%
Autem
St 16.10 – Út 22.10.2019
4 lůžkový apartmán (2 ložnice + obýv. kuchyně), přistýlka
7 dní
bez stravy
4 580 Kč
SLM | Po slevě 16%