Apartmány Gale

  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš

Apartmány Gale

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš
Cena od
7 555
(272 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 646 250
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
O ubytovaní

Poloha: v centre obce Nemira, cca 120 m od kamienkovej pláže, cca 250 m od reštaurácie a 3 km od centra Omiša. 
Popis: apartmánový dom, ktorý má tri poschodia. V apartmánovom dome je 1x štúdio 1/2, 1x štúdio 1/2+1 a 3x 1/4 apartmány. Parkovanie pri dome – zdarma. 
Ubytovanie: 
Štúdio 1/2  – izba s dvojlôžkom prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa. 
Štúdio 1/2+1 – izba s dvojlôžkom a prístelkou prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa. 
Apt. 1/4 – 2x dvojlôžková spálňa, menšia kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón. 
Každý apartmán a štúdio má Wi-Fi, SAT TV a klimatizáciu (za poplatok). 
Stravovanie: vlastné. Možnosť dokúpenia polpenzie v reštaurácii vzdialenej cca 250 m od apartmánového domu.  Raňajky sú formou bufetových stolov, večere – polievka, hlavné jedlo (deň vopred  - výber z 3 menu), šalát, dezert. Večere sú bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Klimatizácia (platí sa na mieste) 5 € / deň /apartmán, resp. štúdio.
Akcia 7=5 a 7=6 vo vybratých termínoch je už zohľadnená v cenách.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2020 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=5 a 7=6/.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Aquamarin, IČ: 14157047. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Omiš
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 646 250
dnes 7.30–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Gale
    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš

Cena od
7 555
(272 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 646 250

Zájezd

celá ubytovacia jednotka
1
237,15 EUR
povinný příplatek za polopenzi - osoba
2
142 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dospelá osoba
2
16 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
8 EUR

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
16 EUR
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
8 EUR
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
28 EUR