Apartmány Medena

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji

4/5

Apartmány Medena

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji
Původní cena
7 980 Kč/os

Cena
5 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 026
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • NOVINKA - cenově výhodné týdenní letecké pobyty
 • Klimatizované apartmány***/**** po RENOVACI
 • Možnost dokoupení polopenze
 • Letecké spojení do Splitu
Letovisko

Trogir- Seget Donji

Umístění

Apartmány se nacházejí ve středisku Seget.
Historické centrum Trogiru, zapsané na seznamu UNESCO, je vzdáleno cca 3 km a Split leží 27 km odsud.

Pláž

Oblázková pláž je vzdálena 100 - 400 m od apartmánů.

Hotel

Recepce, směnárna, hotelová restaurace s terasou, supermarket, parkování u apartmánů zdarma, za poplatek prádelna, WiFi.

Pokoje

Apartmán 1/3 Standard***: 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňskou linkou a s dalším lůžkem (vhodné pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let).Apartmány jsou zařízené starším nábytkem a jsou před renovací.
Apartmán 1/3 Standard plus*** 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňskou linkou a dalším lůžkem (vhodné pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let). Apartmány jsou po renovaci.
Apartmán 1/4 Superior**** 1 ložnice se 2 lůžky a přistýlkou (vhodnou pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let) Apartmány jsou po renovaci a nově zařízené
Apartmán 1/5 Standard plus: 2 ložnice, každá se 2 lůžky, obývací místnost s kuchyňskou linkou a dalším lůžkem vhodným pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let.
Všechny apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizaci, kuchyňku, malou lednici a mrazák, TV/sat., základní nádobí, ložní a koupelnové prádlo.

Stravování

Bez stravování.
Možnost dokoupení polopenze 40 EUR/den/dospělá osoba a 20 EUR/den/ dítě do 12 let.
Jídla jsou podávána v místní restauraci.

Rekreace

Dětské hřiště, za poplatek tenisové kurty, hřiště na volejbal, košíkovou a fotbal, stolní tenis, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, možnost využití hotelového fitness centra, sauny a masáží.
Nedaleký Trogir je starobylé a přímořské město. Historické centrum města se dokonce nachází na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Za zmínku stojí především pevnost Kamerlengo a katedrála sv. Vavřince.

Nabídka programu

Animační program v sezóně.

Informace

Parkování za poplatek 5 EUR/den.
Domácí zvířata: pes do 7 kg na vyžádání za poplatek:
*1.7. - 26.8. 2023 - 15 EUR/den.
*Ostatní termíny 10 EUR/den
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 6 EUR/den
*Od 31.3 do 27.5. - zdarma
*Od 16.9. do 31.10. - zdarma
Minimální obsazenost: 2 plně platící osoby.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • v případě dopravy vlakem, letecky nebo stravování polopenze pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Trogir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Medena Apartmány ***
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 90 m
Všechny zájezdy do  Medena Apartmány

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 293 026
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 7 recenzí


Jana P červen 2019
Medena 2019. Apartmány Medena nás mile překvapily, prostorné, vybavená kuchyňka, vlastní ohřev teplé vody na apartmánu, dobré jídlo, čisté moře... celá recenze


Radek Pavlatovský srpen 2017
POHODA. Velmi pěkné a klidné prostředí. Blízko na pláž, blízko na jídlo. Výborné jídlo (polopenze), všeho dostatek, výběr, velmi chutné. Č... celá recenze


Kamila srpen 2016
Dovolená. V tomto komplexu jsme byli již třetím rokem a pojedeme sem opět příští rok.Máme to tu moc rádi . ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Medena
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Seget Donji

Původní cena
7 980 Kč/os

Cena
5 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 026

Pobyt

dospělá osoba
2
5 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč