Apartmány Sadiki

  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš

Apartmány Sadiki

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš
Číslo zájezdu: 2 077 393
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis
O ubytovaní

Poloha: dom sa nachádza v časti Omiš – Duče, cca 200 m od pieskovej pláže, cca 160 m od obchodu s potravinami a reštaurácie, asi 2,5 km do centra mesta Omiš.

Popis

dvojposchodový apartmánový dom je umiestnený v kopcovitom teréne. V dome sú dva apartmány typu 1/2+2, po jednom apartmáne typu 1/4+1 a 1/8+2. Parkovanie je pri dome – zdarma.

Ubytovanie

Apt. 1/2+2 (34 m2) – na prízemí, dvojlôžková spálňa, kuchyňa s dvoma oddelenými posteľami, kúpeľňa (sprcha a WC), terasa.

Apt. 1/4+1 (45 m2) – na prízemí, dve dvojlôžkové spálne, kuchyňa s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, kúpeľňa (sprcha a WC), terasa.
Apt. 1/8+2 (100 m2) – na 1. poschodí, štyri dvojlôžkové spálne – každá s vlastnou kúpeľňou (sprcha a WC), kuchyňa prepojená s obývacou izbou, kde je rozkladací gauč pre 2 osoby, balkón (25 m2) s výhľadom na more.
Všetky apartmány majú klimatizáciu (za poplatok), WiFi a SAT TV.
Stravovanie

vlastné.

Poznámka

Klimatizácia (platí sa na mieste) 6 € / deň / apartmán.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Omiš

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 077 393
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Sadiki
    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš

Cena od
141 EUR/os
(3 474 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 077 393

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 257,15 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dospelá osoba
2
16 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
8 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR