Termín:
22. 9. – 29. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Nachází se v celé oblasti města Vodice, od romantického centra, až po novou moderní zástavbu. Vzdálenost od centra je 500 m až 2 km. Pláže jsou oblázkové, kamenité s upravenými prostory pro slunění, vzdálené cca 300-800 m. Možnost využití sportovišť u hotelových komplexů. Ve městě jsou k dispozici restaurace, bary, cukrárny, kavárny, směnárny, obchody.
Apartmány pro 2 - 9 osob mají obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, ložnici(e), koupelnu, SAT/TV, možnost venkovního grilu. Přistýlka je rozkládací gauč v obývací místnosti nebo v ložnici. Pokoje v soukromí jsou s koupelnou - tuto nabídku naleznete v další šňůře zájezdů. Většina apartmánů a pokojů má balkon nebo terasu. Parkování je možné buď ve dvoře domu nebo před domem.
Možnost dokoupení polopenze, která se podává v restauraci Posejdon vzdálené 200-800 m od ubytování.
Je to standardní, kvalitní bytování v jednom z nejvyhledávanějších letovisek středního Jadranu. Nabídku konkrétních apartmánů naleznete na našich webových stránkách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníků 2x týdně
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (1 auto na 1 apartmán)

Základní cena nezahrnuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
domácí zvíře (max. do 10 kg, na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v agentuře
klimatizace (na vyžádání) - 7 EUR/den - platí se na místě v agentuře
APARTMÁNY JSOU VZDÁLENY cca 300-800 m OD PLÁŽE.
WI-FI pouze u některých apartmánů (na předchozí vyžádání) - ZDARMA !
Jedno dítě do 7 let bez lůžka - ZDARMA !!!
Možnost příplatku polopenze = snídaně - švédský stůl, večeře - výběr z 2 menu, podává se v restauraci Posejdon, vzdálené 200-800 m od ubytování.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2018 SLEVA 5% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře 101 CK Zemek, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Vodice
Informace o slevách

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.