Termín:
17. 10. – 25. 10. 2018
Počet dní:
9 (st – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
bez stravy
Původní cena:
38 690  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Apartment Espoir má 11 pokojů, restaurace, bary a nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 300 metrů od hotelu. Hotel je vhodný i pro děti. Mezinárodní letiště na Svaté Lucii Hewanorra (UVF) je vzdálené cca 90 minut jízdy a letiště George Charles (SLU) je vzdáleno cca 8 km od hotelu.

Vybavení: Recepce, Wi-fi v areálu apartmánů, masáže na pokoji.

Ubytování: Klimatizace, ventilátor, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi, telefon, varná konvice, kuchyň, balkon nebo terasa.

Stravování: Bez stravy.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 50 metrů od apartmánů.

Sport a zábava: V okolí hotelu: potápění, výlety.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Sv. Lucie, přílet na ostrov Svatá Lucie, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Svatá Lucie, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na ostrov Svatá Lucie jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na ostrov Sv. Lucie, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, anglicky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, turistická karta 10USD se platí po příletu na ostrov Svatá Lucie.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Svatá Lucie
  • Místo dle CK: Západní pobřeží

Apartment Espoir **

Číslo zájezdu: 892170
Svatá Lucie, Castries