Termín:
28. 11. – 1. 12. 2020
Počet dní:
4 (so – út)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje, léčebný a wellness sektor, restauraci a bar. Hotel má vlastní krytý bazén s termální vodou, finskou a infra saunu.

Mosonmagyaróvár leží u severo-západních hranic, při hlavní bráně romantické krajiny Žitného ostrova. Město je svou polohou blízko jak rakouských tak slovenských hranic (Rajka 15 km), od Budapešti je vzdáleno 160 km. Bio Flexum termální lázně nabízí celoročně otevřené i kryté bazény, denně napouštěné vodou z vysoce kvalitních léčebných termálních pramenů s obsahem minerálních solí, bez obsahu přidávaných chemických látek. Voda z termálních pramenů je světově uznávaná a podle účinku na zdraví je zařazena mezi 5 nejlepších léčebných vod v Evropě. Na tom jsou založeny i široké léčebné procedury: odborné lékařské ordinace, bazénové koupele, vodoléčba-plavání, uhličité koupele, galvanizační koupele, hydromasáže, léčivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie, aquafitness, léčebný tělocvik.

Upozornění: V termínech podzim/zima 2018 – jaro 2019 probíhá rekonstrukce termálních lázní. Provoz bazénů, saun a části sprch bude průběžně omezován. Nebudou však zcela uzavřeny. V říjnu probíhá rekonstrukce sanitárních zařízení a podlah. Od listopadu začnou práce na renovaci bazénů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard jsou vybaveny sprchou a WC, fénem, sejfem, TV, telefonem a minibarem. Všechny pokoje standard-plus jsou navíc vybaveny nastavitelnou klimatizací, LCD-TV, možností připojení na internet. Přistýlka je možná v obou typech pokojů. Pro pohodlí invalidních hostů s pohybovým omezením slouží speciálně vybavené pokoje v přízemí.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Lázeňské dny

  3 x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálního a plaveckého bazénu, užívání sauny a infrasauny, pobyty do konce roku 2019 navíc: použití solné jeskyně a parní kabiny.

  Cena za osobu/3 noci s polopenzí a programem. Pobyt nelze krátit.

Základní cena nezahrnuje

  • Parkování v garáži
  • Rekreační poplatek
  • Balkon v pokoji standard plus

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Rywal, IČ: 47668873, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
 • Místo dle CK: Mosonmagyaróvár

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aqua Hotel Termál ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Aqua Hotel Termál

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

40. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Západní Maďarsko

Poslední komentář

5.11.2019 | Jaroslav53
Datum pobytu: listopad 2019
Celkem fajn relaxační pobyt

Nejnovější recenze

4
5.11.2019 | Jaroslav53
Datum pobytu listopad 2019
4/5 - Skvělé
Celkem fajn relaxační pobyt
4
14.8.2019 | Alena
Datum pobytu srpen 2019
4/5 - Skvělé
Přiměřené
5
9.7.2019 | Helena
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Výborné!

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.


AQUA HOTEL TERMÁL - Lázeňské dny - Mosonmagyaróvár

Číslo zájezdu: 1448877
Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár