Termín:
1. 5. – 4. 5. 2020
Počet dní:
4 (pá – po)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD PLUS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon, klimatizace (zdarma), internet (kabelový). Pokoje s balkonem na dotaz a za příplatek. POZN. přistýlky jsou pouze pro osoby do 11,99 let. Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.

STRAVA

snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.

DALŠÍ SLUŽBY

úschova kola bez poplatku. K dispozici k zapůjčení: župan za 2 €/osoba/den 2 kola - celodenní zapůjčení za 10 €/kolo. Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty (mimo hotelovou restauraci, zde platba v hotovosti): Visa, Mastercard, Visa Eloctron, Maestro, American Expres.

DÍTĚ

Až 2 děti do 2,99 let se snídaní ZDARMA. (jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko) Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

Hotelový termální bazén, renovované termální lázně (spojeny s hotelem) - vnitřní plavecký bazén 33,3 m (28-29 °C), bazén s léčivou vodou (36-38 °C), koupelový a sedací bazén (30-33 °C), koupelový a sedací bazén - perličkový II (36-37 °C), wellness - bazén (32-34 °C) , bazén s léčivou vodou III (28-30 °C), venkovní plavecký bazén 25 m (26-28 °C), NOVĚ zážitkový bazén pro děti a skluzavky, lázeňský bazén, sauny.

PARKOVÁNÍ

venkovní zdarma, podzemní garáže: 2 €/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech. UPOZORNĚNÍ: Během roku budou probíhat dokončovací práce v termálním areálu. Přesný termín dokončení není znám.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup do 31.10.2019 platí pro pobyty 02.01.- 01.04.2019 SLEVA 5% za včasný nákup do 31.3.2020 platí pro pobyty 01.04.- 20.12.2020

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

AQUA WELLNESS 6 dní/ 5 nocí - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti), 1x masáž/dospělý dle aktuální nabídky (např. klasická) BONUS ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

AQUA RELAX 4 dny/3 noci 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti) BONUS ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou bufetu BONUS ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ: Během roku budou probíhat dokončovací práce v termálním areálu. Přesný termín dokončení není znám.

CELKOVÁ KAPACITA

59 pokojů s celkovou kapacitou 114 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

Cca 1,30 €/den

AKČNÍ NABÍDKA

Pobyty od 02.01.2020

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Aqua Mosonmagyaróvár: - wellness a relaxace - léčebná voda patří v Evropě mezi pět léčebných vod s nejlepšími účinky - hotel propojen s termálními lázněmi - celoroční provoz termálního areálu

VYBAVENÍ

Restaurace, sauna, termální bazén s hydromasážemi, infračervená kabina, salón krásy, zubařská ordinace, masáže, lázeňské oddělení, úschovna kol, podzemní garáže a střežené parkoviště. Wi-Fi internet na recepci bez poplatku.

POLOHA

Hotel se nachází v blízkosti centra a je propojen s termálním areálem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atis, IČ: 25351117, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Mosonmagyaróvár

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.


AQUA ***

Číslo zájezdu: 1445776
Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Mosonmagyaróvár

Všechny termíny a možnosti (920)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu