Arena hotel Holiday

  Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin

5/5

Arena hotel Holiday

    Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Arena hotel Holiday - moderní, pěkně vybavený hotel se nachází v komplexu u pískové pláže Bijeca, oblíbený rodinami, u cyklistické stezky, pláž 100m, centrum 1 km, letiště Pula 12 km. A

Ubytování

pokoje se sprchou a WC,fén, SAT-TV, WIFI, trezor, klimatizace, rozkládací gauč
A: 2 - 3 lůžkové pokoje s výhledem k parku bez balkónu
B: 2 - 3 lůžkové pokojes balkónem s výhkledem na moře

Vybavení

recepce, hala s WIFI, seminární prostory, restaurace, bar, kavárna, terasa, parkoviště

Aktivity

bazén 14 x 16m, zahrada s lehátky a slunečníky, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, dětské hřiště, dětská herna, dětský klub 5 - 12 let
za poplatek: vodní sporty, tenis, půjčovna kol, volejbal, stolní tenis

Slevy

osoby na 3. lůžku do 3 let 100%, 3 - 12 let 50%, nad 12 let 25%

Pobyt

5 nocí 10.07. - 04.09.2022

Základní cena zahrnuje

  • za osobu na 1 noc s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Tempo Tours Praha s.r.o., IČ 25147111.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Medulin

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Arena Hotel Holiday ***
Typ pláže: skalnatá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Arena Hotel Holiday

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 143 563
dnes 8–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 1 recenzí


Jarka z Brna září 2012
Zhodnocení zájezdu do Chorvatska, hotel Holiday, Medulin. Dovolená v hotelu Holiday splnila mé očekávání. Nevím, co bych mohla vedení hotelu vytknout.Personál se snažil maximálně vyjít vst... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Arena hotel Holiday
    Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin

Cena
7 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 143 563

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
7 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč