Termín:
21. 9. – 28. 9. 2018
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:00
Strava:
all inclusive
Původní cena:
14 090  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Armava Hotel CLEVER se nachází přímo u pláže v letovisku Hersonissos, nedaleko vodního parku Star Beach. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Armava a program all inclusive využívají klienti také v sousedním vyhledávaném hotelu Golden Beach 4*. Hotel Armava se nachází v centru jednoho z nejznámějších letovisek Hersonissos. Bary, restaurace, obchody a zabavní podniky jsou jen pár kroků od hotelu. Centrum samotného města Hersonissos je cca 1,5 km a cesta k němu vede, buď keásnou promenádou podél moře, lemovanou množstvím restaurací, kaváren a barů a nebo rušnou ulicí plnou obchůdků. Letiště v Heraklinu je vzdálono 25 km. Do centra hlavního města Heraklion je výborné autobusové spojení, autobusová zastávka je vzdálena 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu

24h recepce, výtah, trezor (za poplatek), TV místnost, společenská místnost, konferenční místnost, restaurace, venkovní bazén a sluneční terasa u bazénu, pool bar. Možnost využívaní bazénu v hotelu Golden Beach, stejně tak služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive. Hotel Golden Beach je vybaven vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, výtahem, Wi-Fi připojením (za poplatek), hlavní restaurací, 'Golden Bar', A La Carte Restaurant na pláži, lehátka a slunečníky u bazénu, doktorem na zavolání, venkovním parkováním, obchod se suvenýry a minimarket. Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu, který se nachází v těsné blízkosti pláže a vedle nového baru u bazénu.

Vybavení pokoje

Menší útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), telefon, balkon nebo terasu.

Stravování

Armava nabízí ubytování bez stravování nebo all inclusive, či polopenzi v hotelu Golden Beach.

Stravování v hotelu Golden Beach:
Poloponze nebo all inclusive. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.
Snídaně (americký bufet) je podávána v hlavní restauraci.
Oběd a večeře (bufet) jsou servírovány také v hlavní restauraci a skládají se z místních surovin.

V hotelu se také nachází A La Carte Resaturace na pláži (otevřená od poledne do večerních hodin, za poplatek), v restauraci se podávají místní řecké speciality, dále se zde nachází Golden Bar. Více informací o službách, které jsou v ceně, a které se platí, získáte na místě.

Dále pro klienty se stravováním formou all inclusive bar u bazénu s nealkoholickými nápoji, místními alkoholickými nápoji v podobě vína a točeného piva, rakije, ouza apod.

Změna programu all inclusive vyhrazena. Nabídka programu all inclusive a jeho jednotlivé služby, se mohou měnit v závislosti na obsazenosti hotelu a dle aktuální nabídky hotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná, místy smíšená, pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Pro děti

Dětské brouzdaliště.

Sport a zábava

Služby v rámci programu all inlusive v hotelu. Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich ceny obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Armava.

Služby v ceně

Pro klienty se stravováním v hotelu Golden Beach je zdarma wi-Fi připojení. Slunečníky a lehátka u bazénu.

Služby za poplatek

Klimatizace (3€/den), trezor. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Poznámka

CLEVER UBYTOVÁNÍ
Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu.
CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive.
Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů:
1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz
2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Základní charakteristika

- vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů.
- klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí.
- polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu CK, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Hersonissos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Armava Hotel **

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

Všechny zájezdy do Armava Hotel

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

15 uživatelů

Pořadí

72. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kréta

Poslední komentář

13.8.2018 | Anna
Datum pobytu: červenec 2018
Dovolená se mi velice líbila. Na plánovaném výletu jsem nebyli, ale CK jich pořádá mraky. My jsme spíše samotáři, takže jsem chodili a jezdili na vlastní pěst. Určitě všem doporučuji. Nevím, co bych vytkla za chybu. Snad jedině, že zde nebyla wifi zdarma, ale to spíš píši ze srandy.

Nejnovější recenze

5
3.8.2018 | Jana
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Byli jsme spokojeni po všech stránkách.
5
29.7.2018 | David
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Náš týden bych nazval krásnou dovolenou. Říká se, že krásnější je západní část Kréty - Chánie. My jsme byli ale i tak spokojeni. Na závěr bych dal jednu radu všem :) - vybírejte si hotel na základě kladných recenzí pro stravu. Já to udělal podruhé a vždy se dovolená povedla. Když už se vám tam nebude líbit, tak můžete alespoň říct, že jste se dobře najedli.
5
27.7.2018 | Žaneta
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
jedním slovem super !

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Armava Hotel CLEVER **

Číslo zájezdu: 887990
Řecko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion