Bahami Residence Aparthotel

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

Bahami Residence Aparthotel

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Původní cena
15 990 Kč/os

Cena
11 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 711 953
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Hotelový komplex se nachází pouhých 100 metrů od centra letoviska Slunečného pobřeží. V centru letoviska naleznete nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací a různých atrakcí.
 
Pláž
Písečná pláž 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. 
 
Ubytování
Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je tady minibar. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnnou troubou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.
 
Strava
Snídaně formou bufetu
 
Vybavení hotelu
Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi ve společných prostorách (za poplatek), restaurace, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, sauna, prádelna, lékař, parkoviště (vše za poplatek).
 
Aktivity
Vodní sporty na pláži za poplatek. Stolní tenis a kulečník za poplatek. 
 

Základní cena zahrnuje

- leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla /povolená hmotnost a možnost cateringu na palubě bude upřesněna/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

- komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta. Pobytovou taxu, která se hradí na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 711 953
dnes 7.30–18 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Bahami Residence Aparthotel
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
15 990 Kč/os

Cena
11 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 711 953

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 390 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč