BARCELO BAVARO BEACH - ADULTS ONLY 18+

  Dominikánská republika, Punta Cana

BARCELO BAVARO BEACH - ADULTS ONLY 18+

    Dominikánská republika, Punta Cana
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Hotel Barcelo Bavaro Beach se nachází na pláži Bavaro v Punta Cana, která je uznávána jako jedna z nejlepších 10 pláží na světě. Tento fantastický hotel je exkluzivně hotel pouze pro dospělé osoby nad 18 let. Najdete zde vše co potřebujete pro příjemné strávení dovolené. Zábavu i luxusní kuchyni. Hosté mohou využívat služby celého komplexu.
UBYTOVÁNÍ: v hotelu se nachází 589 pokojů, dekorovaných v karibském stylu z čehož 80% má výhled na pláž. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií dle umístění, velikosti a vybavení. Je zde 288 pokojů typu Superior, pokoje mají rozlohu 47 m2, postel typu king size 2x2metry, nebo dvě samostatné postele 1x2 metry. Je zde klimatizace, větrák, 32 palcová LCD TV, koutek na přípravu kávy a čaje, žehlící prkno, bezpečnostní schránka, mini bar, vysoušeč vlasů, vybavená koupelna s župany a trepkami, plážové osušky. Wi-Fi . Pokoje mají balkon nebo terasu . 114 pokojů je kategorie Superior Sun Deck, mají výhled na bazén a nebo zahradu. 52 pokojů typu Superior Sea View mají přímý výhled na moře. Vybavení je totožné jako u pokojů Superior. Maximální obsazenost je 4 osoby při stávajícím počtu lůžek.
VYBAVENÍ A SLUŽBY: recepce, 2 restaurace formou bufetu, 2 restaurace A la Carte, 2 bary, pokojová služba, byznys centrum, obchody se suvenýry, šperky, drogerie, butik, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel, nabídka výletů. Hosté mohou využívat A la Carte restaurace hotelu Barcelo Bavaro Palace na základě předchozí rezervace. SPORT A ZÁBAVA: písečná pláž u hotelu, bazén, dobře vybavená posilovna se spinningem, aerobic, 7 tenisových kurtů a 2 multifunkční hřiště na volejbal, basketbal či fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, vodní pólo, nemotorizované vodní sporty, divadlo, úniková místnost, lázeňské centrum. 18 ti jamkové golfové hřiště, které prochází mangrovovým lesem, design využívá přírodních krás v oblasti Bavaro, hřiště je tak i domovem původních živočichů a rostlin. ALL INCLUSIVE: Welcome drink, snídaně, obědy a večeře ve 4 bufefových restauracích – La Brisa na oběd a Caribe na snídaně, obědy a večeře plus dvě restaurace v Barcelo Bavaro Palace hotel. Stravování v a la carte restauracích v resortu 2 v Barcelo Bavaro Beach Hotelu /Chez Gourmet a La Brisa a 3 v Barcelo Bavaro Palace /El Coral – ryby a mořské plody, Santa Fé – steak house a Hoyo 19/, italská, mexická a francouzská za příplatek, nutná rezervace, klienti z Premium Level mají tyto restaurace bez příplatku, dále nápoje v 9ti barů a 7 barů v Barcelo Bavaro Palace, PREMIUM LEVEL Privátní check-in a check-out, francouzská restaurace bez poplatku (nutná rezervace)pokoje s nejlepší polohou a výhledem na moře, po příjezdu lahev rumu zdarma, plážové osušky na pokoji, upřednostnění při rezervacích do a la carte restaurací, premium lounge s přístupem k PC a internetu, kontinentální snídaně, snacky, stolní hry, knihy, tisk, sleva 10 % na služby ve spa, vstup do vodního parku Pirate’s Island Water Park v resortu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Punta Cana
  • Místo dle CK: Punta Cana

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 835
dnes 12–18 h

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

BARCELO BAVARO BEACH - ADULTS ONLY 18+
    Dominikánská republika, Punta Cana

Původní cena
54 886 Kč/os

Cena
39 889 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 835

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
39 889 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč