BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní

  Francie, Paříž a okolí, Paříž

BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní

    Francie, Paříž a okolí, Paříž
Číslo zájezdu: 2 052 175
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
BBB - bus, bed, breakfast - Paříž - nový typ zájezdu (chráněný ochranou známkou)

Zájezdy BBB systému jsou určeny pro ty, kteří si chtějí a umí zorganizovat svůj čas i o dovolené. Anebo pro ty, kteří jsou neradi příliš organizováni. Cestovní kancelář Vám umožní podílet se na programu, který si sami zvolíte. Zájezd bude začínat velkou okružní jízdou, která snad bude dostatečnou motivací pro další pobyt. V průběhu okružní jízdy je k dispozici průvodce, v nějž se promění steward/ka (podává základní informace při okružní jízdě. Tento zájezd poskytuje dostatek času k základnímu poznání Paříže.

1. den:

odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.20, Jihlava 14.40, Praha 16.40, Plzeň 18.30), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

2. den:

příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Ještě před příjezdem do Paříže se v busu občerstvíme. Následuje úvodní velká okružní jízda. Sportovní stadion v Bercy, budova ministestva financí, náměstí Bastily, Institut arabského světa, Notre Dame, Francouzská akademie, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, Malý a Velký palác, most Alma. Pokračovat budeme na náměstí Trocadero. Zde na místě krásného výhledu na hlavní dominantu města se rozloučíme s těmi, kteří tento den chtějí začít prohlídkou Eiffelovy věže. Další zastávka bude na náměstí Concorde, poté budeme pokračovat ke Kongresovému paláci, kde vystoupí ti, kteří chtějí začít návštěvu města nákupy v moderní čtvrti La Défense. Na tomto místě se rozloučíme s autobusem. Ubytování je v hotelu ve čtvrti Montmartre . Hotel je vzdálen cca 25 min od nám. Pigalle na Montmartru. Metro je cca 5 min. od hotelu.

3. den:

ráno po snídani si každý začne prožívat a užívat svůj vlastní program. Vzhledem k zastávce metra je velmi snadné dopravit se do centra města. Ti, kdo budou začínat na Montmartru, jistě uvítají ranní pěší procházku. V průběhu dne i noci je samozřejmě možné se kdykoliv vrátit do hotelu. V sousedství hotelu je supermarket s potravinami, drogerií apod. Hotel je v bezpečné čtvrti a je tedy možné z metra docházet i v noci.

4. den:

opět začneme snídaní v hotelu. Snídat budeme o něco později, abychom po včerejším dnu dohnali spánkový deficit. A navíc máme plánování ulehčené. Již víme, co jsme za dva dny z Paříže viděli a co nám zbylo na tento den poslední. Možná jsme již poznali, jak relaxují Pařížané v kavárnách a zkusíme to také. Vždyť káva v typické francouzské kavárně s posezením na chodníku přispěje též k poznání života v Paříži. A na závěr doporučujeme podvečerní projížďku lodí po Seině. I tak se můžeme rozloučit s městem a připomenout si místa, která jsme poznali. Autobus bude přistaven k lodi a zbývající část skupiny přistoupí na dalších dohodnutých místech. Jako třešnička na dortu bude následovat závěrečná okružní jízda. Champs Elyseés, prezidentský palác, dále kolem chrámu Madeleine k Opeře a přes náměstí Vendôme uzavřeme okružní jízdu a po nábřeží kolem Louvru a radnice opustíme Paříž. Za Paříží poslední zastávka, kde se můžeme připravit na noční tranzit.

5. den:

pak již následuje tranzit územím Německa po trase Saarbrücken – Heilbronn – Norimberk. Ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. Odpoledne budeme pokračovat po trase Amberg – Rozvadov – Praha – Jihlava – Brno. Příjezd v odpoledních až večerních hodinách (Plzeň 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18.20).

Poznámka:

Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Slevy:

2 590,- Kč (cena bez ubytování) - v ceně: doprava, služby průvodce/srewarda/ky, 1x ranní občerstvení v busu

Nástupní místa:

Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Základní cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby stewarda/ky - průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu (příplatek za dvoulůžkový pokoj 690,-/os./2 noci, příplatek za jednolůžkový pokoj 2 200,- Kč). Příplatek za sociální zařízení na pokoji 490,- Kč/os/dvě noci - 1x ranní občerstvení v busu - 2x snídani v místě pobytu (káva, čaj, pečivo, marmeláda,…) - pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) - projížďka lodí po Seině cca 6 EUR (možnost skupinové ceny po dohodě s průvodcem 4 EUR), Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 15 EUR, zámek Versailles cca 15 EUR, zahrady 8 EUR (v zimním období zdarma), Invalidovna cca 11 EUR, lázně Amberg cca 4 €. Možnost návštěvy parku Disneyland v blízkosti Paříže.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Abc-Tours, IČ: 60701986. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 175
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní
    Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena
4 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 175

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 680 Kč
příplatek za sociální zařízení
0
490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč