Termín:
26. 12. – 8. 1. 2020
Počet dní:
14 (čt – st)
Počet nocí:
12
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd v Havaně a na Varaderu. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či kubánského rumu Havana Club. Krásnou Havanou Vás provedeme během dopolední exkurze v českém jazyce i s obědem ve slavné restauraci 'La Bodeguita del Medio.'. Po zbytek času si můžete užívat slunce, krásné pláže a křišťálově čistou vodu v nejslavnějším kubánském letovisku 'Varadero'. Pobyt na Kubě Vám zpříjemníme možností realizovat fakultativní výlety v českém jazyce.
PRVNÍ 3 NOCI STRÁVÍTE V HAVANĚ V HOTELU COPACABANA 3* SE SNÍDANÍ A ZBYTEK NOCÍ NA VARADERU V HOTELU IBEROSTAR TAINOS 4*- ALL INCLUSIVE.
Doporučené výlety
Světoznámý kabaret Tropicana
Výlet do ráje - Viňales
Výlet do Guamá - Krokodýlí farma, Zátoka Sviní, Den v Karibiku
Katamaránem na panenský ostrov Cayo Blanco

Popis lokace

HAVANA:

Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova.  Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou.  Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury.   Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka.  Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ('Museo de Bellas Artes'), balet ('Ballet Nacional de Cuba'), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí 'Plaza de la Revolución', 'Cabaret Tropicana', 'Malecón' (promenáda) a 'La Rampa' (moderní centrum).  Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

Popis ubytování

BE LIVE CITY COPACABANA 3***:

Tento hotel se nachází přímo u moře v rezidenční čtvrti „Miramar“ a skládá se z celkem 168 pokojů (z nichž 4 jsou vyšší kategorie – suites) se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní TV a telefonem. Pro občerstvení hostů slouží dvě restaurace. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci „El Tucan“ a la carte restaurace „D´Porto“ nabízí italskou kuchyni. K občerstvení dále poslouží dva bary – lobby bar a bazénový snack bar „Caipirinha.“ Hotel disponuje Wi-Fi v lobby hotelu za poplatek, směnárnou, obchodem se suvenýry, prádelnou, krásným bazénem s přístupem do moře a tenisovým kurtem. Svým hostům nabízí večerní zábavní programy. V prostorách hotelu byla po dvaceti letech znovuotevřena slavná havanská diskotéka „Ipanema“, pro hotelové hosty zpřístupněna zdarma. V hotelu se rovněž nachází centrum potápění. Přímo od hotelu jezdí turistický autobus do centra města. Letiště je vzdáleno pouhých 20 km, věhlasný kabaret „Tropicana“ 5 km a 'Acuario Nacional de Cuba' s delfináriem pouhých 200 m od hotelu. Copacabana je jedním z mála havanských hotelů s přímým přístupem do moře.
IBEROSTAR TAINOS 4****:

Hotelový areál se nachází přímo na bílopísčité pláži s křišťálově čistou vodou, obklopen rozlehlou tropickou zahradou. Hotel má 272 pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizovány, s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí a telefonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „La Isabelica“ nebo v některé ze dvou specializovaných a la carte restaurací – japonská „Sakura“ a mezinárodní „Parrilla Taina“. V areálu je k dispozici 6 barů včetně pěkného baru přímo na pláži „Arena Fina Beach Bar“ nebo snack baru, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V celém resortu je hostům k dispozici venkovní bazén a brouzdaliště pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum se saunou a masážemi, miniklub pro děti s denním programem. K bohatému sportovnímu vyžití slouží tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis, fitness centrum, aerobik, kulečník a celá řada plážových sportů, jako například windsurfing, kajak, šnorchlování, katamarány. V hotelu probíhají denní i noční animační programy včetně diskoték, kurzů potápění, salsy, aerobiku či španělštiny. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Hotelovým hostům je k dispozici 24 hodinová hotelová služba a zdravotnická péče.

Strava

V Havaně stravování se snídaní s možností dokoupení polopenze. Program ALL INCLUSIVE v hotelu Iberostar Taínos nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci 'La Isabelica'. Lze také navštívit některou z a la carte restaurací. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u bazénového snack baru nebo v dalších šesti barech k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách
Přivítání s česky hovořícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.
2. DEN
Prohlídka historické Havany s obědem ve Staré Havaně + návštěva některého zajímavého turistického objektu (továrna na výrobu doutníků nebo muzeum rumu, Palacion de la Artesania či Conde Villanueva).
3. DEN
Volný den. Je možné využít nabídku fakultativních výletů (například: Viňales - západní Kuba nebo večerních exkurzí v Havaně)
4. DEN
Odjezd na Varadero. Ubytování v letovisku - ALL INCLUSIVE.
5., 6., 7., a další ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu)
Volné dny s možností využití fakultativních výletů a odpočinek na krásné pláži letoviska 'Varadero'.
POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně
Přílet následující den.
ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Přivítání na letišti v Havaně s česky hovořícím průvodcem/delegátem
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu v Havaně
 • Ubytování v Havaně ve vybraném hotelu se snídaní (3 noci)
 • Prohlídku Staré Havany v českém jazyce (cca 5 hodin)
 • Vstup do 1 zajímavého objektu (např. fabrika na doutníky, muzeum rumu, Palacio de la Artesania, Conde Villanueva apod.)
 • Oběd ve světoznámé restauraci La Bodeguita del Medio" (tříchodové menu s nápojem)
 • Kolektivní transfer z Havany do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu s ALL INCLUSIVE (zbytek nocí)
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku
"

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 890 Kč
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za polopenzi v Havaně
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie
 • Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Havana
 • Místo dle CK: Havana

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Iberostar Tainos ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Be Live Havana City Copacabana ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: špatný přístup, skalnatá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Iberostar Tainos
Všechny zájezdy do Be Live Havana City Copacabana

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

26. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

27.7.2017 | Standa
Datum pobytu: květen 2017
Pěkný areál na krásné pláži.

Nejnovější recenze

4
27.7.2017 | Standa
Datum pobytu květen 2017
4/5 - Skvělé
Pěkný areál na krásné pláži.

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


BE LIVE CITY COPACABANA + IBEROSTAR TAINOS ***

Číslo zájezdu: 1427635
Kuba, Havana, Matanzas, Havana, Varadero

Všechny termíny a možnosti (67)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 13.6 – Út 23.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 600 Kč
Po slevě 11%
Letecky
Praha
St 27.5 – So 6.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Po slevě 27%
Letecky
Praha
Čt 21.5 – Ne 31.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Letecky
Praha
Pá 29.5 – Po 8.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Letecky
Praha
St 3.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Po slevě 28%
Letecky
Praha
Pá 5.6 – Po 15.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Po slevě 34%
Letecky
Praha
Ne 7.6 – St 17.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
40 800 Kč
Po slevě 34%
Letecky
Praha
Po 1.6 – Čt 11.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
42 000 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha
Čt 7.5 – Ne 17.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
42 100 Kč
Letecky
Praha
Pá 15.5 – Po 25.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
42 100 Kč
Po slevě 31%
Letecky
Praha
Út 19.5 – Pá 29.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
42 100 Kč
Po slevě 31%
Letecky
Praha
Čt 11.6 – Ne 21.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
42 200 Kč
Letecky
Praha
So 18.7 – Čt 30.7.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
kombinovaná
47 600 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 5.6 – Po 15.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
38 900 Kč
Letecky
Praha
So 25.7 – Čt 6.8.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
kombinovaná
48 700 Kč
Letecky
Praha
So 1.8 – Čt 13.8.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
kombinovaná
48 700 Kč
Letecky
Praha
Po 15.6 – Út 23.6.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
37 200 Kč
Po slevě 11%
Letecky
Praha
So 23.5 – Ne 31.5.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
37 500 Kč
Letecky
Praha
Pá 5.6 – So 13.6.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
37 500 Kč
Po slevě 29%
Letecky
Praha
Ne 7.6 – Po 15.6.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
37 500 Kč
Po slevě 35%
Letecky
Praha
Út 5.5 – Pá 15.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
44 000 Kč
Po slevě 26%
Letecky
Praha
Čt 23.4 – Ne 3.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
kombinovaná
44 600 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Praha
Čt 7.5 – Pá 15.5.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
38 700 Kč
Letecky
Praha
Pá 15.5 – So 23.5.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
38 700 Kč
Po slevě 27%
Letecky
Praha
Ne 17.5 – Po 25.5.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
38 700 Kč