Beach Rotana Abu Dhabi

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

4/5

Beach Rotana Abu Dhabi

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Popis

Místo, kde od prvního momentu na Vás dýchne unikátní směs vyhlášené arabské pohostinnosti a moderního luxusu!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE v srdci obchodních a nákupních možností vedle nákupního centra Abu Dhabi Mall možnost ubytování dítěte do 12 let

Stručná poloha

Abu Dhabi - město cca 90 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Abu Dhabi, hotel je ideálně situován v samém srdci obchodních a nákupních možností města, přitom u vlastní 120 m dlouhé písečné pláže. Vedle hotelu je prestižní nákupní centrum Abu Dhabi Mall. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 30 minut jízdy a od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy.

Vybavení hotelu

468 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Cca 150 m od hlavní budovy se nachází část Beach Rotana Suites, kde jsou další suite, studia a apartmánů. Klimatizace, 12 restaurací a barů, bazény (teplotně regulované), bar u bazénu, dětský bazén, SPA centrum, fitness, masáže, sauna, jacuzzi, vodní sporty, rybaření, tenis, golf, squash, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, výhled na moře. Možnost ubytování 1 dítěte do 12 let. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii pokojů.

Classic pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte do 12 let.

Classic pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte do 12 let.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze či ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Místo, kde od prvního momentu na Vás dýchne unikátní směs vyhlášené arabské pohostinnosti a moderního luxusu!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů nebo ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Beach Rotana Abu Dhabi Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Beach Rotana Abu Dhabi Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 658 769
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

4/ 5 2 recenzí

Markéta září 2019
Beach Rotana Abu Dhabi Hotel *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Prohlídka hotelu Beach Rotana *****. Prohlídka hotelu Beach Rotana ***** Vratný deposit 300 AED/pokoj/noc - celkem však max. 1000 AED/pobyt. Pobytová taxa 10 AED/oso... celá recenze

Eva prosinec 2016
Beach Rotana Abu Dhabi Hotel *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Silvestr 2016. Do hotelu jsme přicestovali v nočních hodinách,hotel velmi pěkný ,pokoje pěkné prostorné,ale ten šok v ranních hodinách začal hroz... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací