Termín:
24. 8. – 28. 8. 2019
Počet dní:
5 (so – st)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

Rodinný hotel, který se nachází na úpatí Národního parku Stelvio, obklopen Dolomity. Nabízí restauraci, wellness centrum a zahradu o rozloze 5 000 m2.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR + WC, vysoušeč vlasů, LCD TV, trezor. POZOR na vyžádání, pokoje s balkonem za poplatek.

Postýlka

na vyžádání.

Stravování

snídaně formou bufetu, 3-chodové večeře na výběr ze 3 menu, salátový bufet a dezerty. Vegetariánská strava a dětské menu na vyžádání.

Služby

recepce, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, Wi-Fi (v celém hotelu zdarma), dětský salonek, dětské hřiště, velká zahrada. Wellness: / sauna, turecká lázeň, relaxační zóna, solárium (pouze na určité dny, na vyžádání).

Parkování

v garáži € 8 / noc (nutno objednat při rezervaci, omezený počet míst), vedle hotelu, pokud je to volné místo.

Vzdálenost od centra

1 km Cogolo di Pejo.

Zvíře

pouze malé, na vyžádání, za poplatek 25 € (domácí zvířata nejsou povolena ve společných prostorách).

Ski informace

VAL DI SOLE OPPORTUNITY - GUEST CARD TRENTINO 15.6. - 21.9.2019 1 €/osoba od 12 let/den. Děti do 12 let ZDARMA. Užijte si vaši dovolenou ve Val di Sole s vaší kartou naplno! Využít ji můžete na více jak 10 lanovkách ve Val di Sole, které vás vyvezou až do výšky 3000 metrů. V regionu Trentino se můžete zdarma pohybovat vlakem nebo autobusem, můžete navštívit různá muzea, hrady, tvrze, přírodní lokality či ochutnat místní minerální vody. S vaší kartou můžete ušetřit až 350 € za týden. více informací nalezete v TIPY NA VÝLET.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena za osobu zahrnuje: / ubytování s polopenzí, vstup do wellness (k dispozici pouze ve vybraných dnech).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dolomiti Superski
  • Místo dle CK: Cogolo di Pejo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Biancaneve ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 4200 m

Všechny zájezdy do Hotel Biancaneve

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.