Blu Hotel Morisco Village

  Itálie, Sardinie, Cannigione

Blu Hotel Morisco Village

    Itálie, Sardinie, Cannigione
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Oblíbený hotel v centru městečka Cannigione a v blízkosti pláže je ideálním výchozím bodem pro poznávání severní Sardinie.

Poloha

Tento klubový hotel leží na severovýchodě Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena v blízkosti centra živého městečka Cannigione s řadou obchodů, asi 300 m od malého turistického přístavu a 400 m od městské pláže. Několik minut jízdy autem najdeme známé pláže jako Barca Bruciata nebo Tancamanna. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park - souostroví La Maddalena, městečko Palau s večerními trhy, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Doporučit můžeme také celodenní výlet na ostrov Korsika. Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 50 min).

Vybavení

Hotel disponuje non-stop recepcí, restaurací, barem a venkovním bazénem s lehátky a slunečníky. Pro malé hosty je otevřen dětský klub (1.7.-2.9.2022) a dětské hřiště, v zahradě je víceúčelové hřiště (tenis, fotbal a volejbal). Hotel nabízí krytou garáž (za poplatek, do vyčerpání kapacity) a nehlídané soukromé parkoviště, výtah a TV koutek. V blízkosti hotelu se konají pravidelné trhy. V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu. Wi-Fi v hale zdarma. Malá zvířata akceptována, na vyžádání a za poplatek (pohyb jen mimo společné prostory).

Ubytování

V členité dvoupatrové budově postavené kolem bazénu se nachází celkem 166 pokojů typologie STANDARD. Pokoje velikosti 16-22 m2 jsou dvoulůžkové s manželskou postelí nebo navíc s přistýlkami v podobě rozkládací pohovky, možnost přidání dětské postýlky. Některé z nich jsou bezbariérové (na vyžádání). Každý pokoj je vybaven klimatizací, TV/Sat, minibarem (nápoje na vyžádání a za poplatek), telefonem, v koupelně sprcha a fén. Pokoje disponují balkonem nebo terasou, některé jen francouzským oknem. Check-in 17:00; check-out 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji plus. Snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. V ceně nápoje k večeři - domácí víno a voda v karafě. Odpolední snack: 15:00 - 16:30 h. - pizza, focaccia a snacks. Bar je otevřen denně 15:00 - 22:00 h. Nápoje jsou v ceně pouze v 'Bar Morisco' a to v plastových pohárcích - Grappa, Mirto, Limoncello - značky volí hotel, nealko (Cola, fanta, sprite), točené pivo, domácí víno, voda, čaj, káva, cappuccino (změna vyhrazena). Dítě do 2 let hradí stravu na místě.

Pro děti

Mini klub pro děti ve věku 4-12 let a animační programy (1.7.-2.9.2022), dětské hřiště.

Sport a animace

Klienti mohou využívat areál s víceúčelovým hřištěm na tenis, malou kopanou a volejbal. 3x týdně večery s živou hudbou. V bazénu je povinná koupací čepice.

Pláž

Hotel se nachází asi 400 metrů od pláže Cannigione. V hlavní sezóně je za poplatek zajištěna pravidelná kyvadlová doprava (10.6.-9.9.2022) na 4 km vzdálenou pláž Spiaggia Bianca s částí vyhrazenou pro hotelové hosty a vybavenou lehátky a slunečníky (za poplatek, 1/6-30/9/2022). Plážové osušky za poplatek. Doporučujeme navštívit také nedalekou pláž Barca Bruciata.

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL: Při stornování v období od 44 do 30 dnů před začátkem zájezdu: 20 % z konečné ceny Ostatní dle CK

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání): Malé zvíře € 20/den (váha max. 15 kg, zákaz vstupu do veřejných prostor, restaurace, k bazénu; bez zajištění stravy); Postýlka pro dítě do 2 let € 10/den (nezahrnuje stravu).

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, transfer z/na letiště, ubytování včetně polopenze s nápoji + odpolední snack, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování včetně polopenze s nápoji + odpolední snack, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění nabídka pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Cannigione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blu Hotel Morisco ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Blu Hotel Morisco

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 035 699
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Blu Hotel Morisco Village
    Itálie, Sardinie, Cannigione

Cena
29 832 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 699

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
29 832 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
880 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
660 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč