Termín:
21. 10. – 28. 10. 2018
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 12:00
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha

Blue Palace Resort se nachází 87 kilometrů na východ od letiště v Heraklionu, 3 kilometry od letoviska Elounda a asi 300 metrů od malé vesničky Plaka s vyhlášenými rybími tavernami. Poloha resortu ve svahu nabízí nádherné výhledy na Egejské moře a protější ostrov Spinalonga s historickou památkou.

Popis hotelu

Rozlehlý komplex Blue Palace Resort komfortně zařízených bungalovů, suit a vil, obklopených místní subtropickou vegetací, patří do luxusního řetězce Starwood Hotels.

Pláž & Bazény

nádherná soukromá pláž s bílými oblázky hladkými jako vejce, s molem usnadňujícím vstup do větší hloubky, tři sladkovodní bazény a jeden s mořskou vodou, u nichž jsou lehátka, slunečníky a osušky bez poplatku, stejně jako na pláži, 142 soukromých bazénů, pro pohodlí hostů jsou k dispozici malá vozítka na elektrický pohon a panoramatický výtah, který vede na pláž ze všech pater hotelu

Vybavení hotelu

několik elegantně zařízených restaurací i typická krétská taverna s nabídkou pokrmů z čerstvě ulovených ryb, nový designový Isola Beach Club na pláži s denním i nočním programem, zlatnictví, butiky a minimarket

Ubytování

Superior bungalovy pro 2 až 3 osoby s obývací částí a výhledem na moře, individuálně ovládaná klimatizace, mramorová koupelna s vanou, sprchovým koutem a oddělenou toaletou, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, internetové připojení, dva telefony s hlasovou schránkou, trezor, minibar, balkón nebo terasa, hotel nabízí také ubytování v několika typech suit a vil

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava

tenisové kurty a stolní tenis, fitness centrum, na pláži vodní sporty včetně školy potápění, 18jamkové hřiště Crete Golf Club vzdálené 40 minut jízdy autem, Isola Beach Club na pláži s denním i nočním programem, jednou týdně gala večeře, řecký večer či večeře s nabídkou čerstvých ryb a humrů, každý večer možnost posezení s poslechem živé hry na piano, vinařské lekce, ukázky řecké kuchyně

Pro děti a juniory

dětský klub, hřiště a bazény, speciální dětské menu během oběda i večeře v restauraci Olea, na vyžádání možnost hlídání dětí

Internetové připojení

wifi, vysokorychlostní wifi za poplatek

Relaxace & Wellness

Wellness centrum Elounda Spa s vnitřním vyhřívaným bazénem, thalassotherapie, kompletní relaxační a kosmetické programy, kadeřnictví, zdarma: vstup do přízemí Elounda Spa centra a využití vyhřívaného bazénu, hammamu, sauny, jacuzzi a fitness centra

Popisy pokojů
Superior bungalov výhled na moře
Interiér 40 m2, ložnice s obývací částí a psacím stolem, 32' plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13'LCD TV. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Bezbariérové vybavení. Max. obsazenost 3 osoby.
Superior bungalov privátní bazén výhled na moře
Interiér 40 m2, ložnice s obývací částí a psacím stolem, 32' plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13'LCD TV. Soukromý bazén s mořskou vodou 22 m2, venkovní pohovka a lehátka. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby. Některé bungalovy mají bazén typu infinity.
Superior bungalov privátní vyhřívaný bazén výhled na moře
Interiér 40 m2, ložnice s obývací částí a psacím stolem, 32' plasma LCD, balkón s výhledem na moře. V některých bungalovech v koupelně vestavěná 13'LCD TV. Soukromý bazén 22 m2, v chladných měsících vyhřívaný, venkovní pohovka a lehátka. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.
Dvouložnicový deluxe pokoj s privátním vyhřívaným bazénem
Interiér 79 m2, ve dvou patrech se nachází dvě ložnice, dvě koupelny s WC, horní ložnice disponuje balkónem, dolní vstupem na terasu s výhledem do vnitrozemí, vybavenou patiem se slunečníkem a lehátky. CD/DVD přehrávač, 32' plasma LCD TV, soukromý bazén 21 m2. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 5 osob.
Junior suita výhled na moře
Interiér 58 m2, prostorná ložnice s obývací částí typu open plan, psacím stolem nebo ložnice s obývacím pokojem formou mezonetu, 32' plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa s výhledem na moře. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.
Junior suita privátní vyhřívaný bazén
Interiér 54 m2, prostorná ložnice s obývací částí typu open plan nebo odděleným obývacím pokojem, 32' plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená slunečníkem a lehátky i pohodlným posezením s výhledem na krajinu. V některých suitách vestavěná 13'LCD TV v koupelně. Soukromý vyhřívaný bazén 21 m2. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.
Island Luxury suita privátní vyhřívaný bazén výhled na moře
Interiér 72 m2, prostorná ložnice, oddělený obývací pokoj s psacím stolem, koupelna s vanou nebo jacuzzi, 32' plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená patiem se slunečníkem a lehátky i pohodlným posezením s výhledem na moře. Soukromý vyhřívaný bazén 30 m2, většina Island Luxury suit má venkovní sprchu. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 4 osoby.
Deluxe suita privátní bazén výhled na moře
Interiér 68 m2, oddělená ložnice, obývací pokoj, 32' plasma LCD TV, CD/DVD přehrávač, terasa vybavená slunečníkem a lehátky s výhledem na moře. Soukromý rohový bazén infinity s mořskou vodou o rozměru 44 m2. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 4 osoby.
Mediterranean Mezonetová suita privátní bazén výhled na moře
Interiér 70 m2, prostorná ložnice s obývacím pokojem formou mezonetu, dvě koupelny, 32' plasma LCD TV, domácí kino, CD/DVD přehrávač, v horním patře balkón, v dolním terasa s pohodlným posezením a výhledem na moře. Soukromý infinity bazén s mořskou vodou 22 m2. Omezený přístup na internet zahrnutý v informačním systému na pokoji, plné kabelové a WIFI internetové připojení za poplatek. Max. obsazenost 3 osoby.

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • leteckou dopravu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • transfery,
  • místní pobytovou taxu .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Greece Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Elounda

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blue Palace Resort & Spa *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Blue Palace Resort & Spa

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Blue Palace Resort *****

Číslo zájezdu: 888672
Řecko, Kréta, Elounda, Kréta - Agios Nikolaos