Termín:
24. 9. – 1. 10. 2019
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 17:40
Strava:
all inclusive
Původní cena:
17 990  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Apartmánový komplex Comfort Blue Sky Beach se nachází přímo u písečné pláže, která je od apartmánů oddělena pouze místní komunikací.
Komplex Blue Sky Beach se skládá z hlavní budovy Blue Sky Beach, kde jsou rodinné pokoje pro 2-5 osob, apartmány pro 2-5 osob a dvoulůžkové pokoje pro 2 osoby. Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově prošly v zimě 2017/2018 rekonstrukcí. Ve vedlejší anexové budově Big Rooms (cca 10 m), je 6 apartmánů pro 2 - 4 osoby. Další anex se nachází cca 80 m od hlavní budovy - studia Chrisanthi a studi Dafni. Blue Sky Beach se nachází v klidnějším místě, na rozhraní letovisek Kokkini Hana a Gournes. Centrum Kokkini Hani je vzdáleno cca 500 m a centrum sousedního letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km. V okolí aparthotelu se nachází různé obchůdky, markety, kavárny, bary, restaurace, atd. Toto ubytování doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají dovolenou za výhodnou cenu s programem all inclusive. Animační programy pro děti a dospělé Vám umožní využít zábavy během Vašeho pobytu. Pokud však animační programy nevyhledáváte a chcete jen relaxovat a odpočívat, krásná písečná pláž přímo u Blue Sky Beach je k tomu jako stvořená. Dovolené v Blue Sky Beach, to je ta správná volba pro Vaši dovolenou. Oficiální kategorie hotelu jsou 4* naše prodejní kategorie jsou 3*.
Během zimního období jsou naplánované další renovace, např. baru, lobby a restaurace. A dále pak změny interiérů pokojů. Aktuální fotografie budeme postupně přidávat.

Vybavení hotelu

- recepce
- lobby
- trezor
- Wi-Fi zdarma v lobby a u bazénu
- kryté posezení na střeše
- restaurace
- snack/pool bar
- bazén
- dětské brouzdaliště
- slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma

Vybavení pokoje

Blue Sky Beach nabízí 4 typy pokojů - STANDARD, FAMILY A ANEXY.

Doulůžkové pokoje DBL STANDARD v hlavní budově Blue Sky Beach 4* mají 1 místnost vlastní, sociální zařízení (sprchový kout, WC) fén, telefon, SAT/TV LCD, klimatizaci (za poplatek 5€).

Apartmány SV se nachází v hlavní budově Blue Sky Beach 4* mají 2 místnosti vlastní, sociální zařízení (sprchový kout, WC) fén, telefon, SAT/TV LCD, klimatizaci (za poplatek 5€).

Rodinné pokoje FAMILY se nachází v hlavní budově ve sníženém přízemí, k pokoji vede několik schodů, pod nimiž se nachází malá teráska přímo před pokojem, díky čemuž je pokoj vhodný pro rodiny s dětmi. FAMILY pokoje mají 2 místnosti - ložnici a obytnou část s 1 - 2 přistýlkami . Mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC) fén, telefon, SAT/TV LCD, chladničku, klimatizaci (za poplatek 5€).

Apartmány ve vedlejší budově ANEX I. 0* jsou apartmány pro 2 - 5 osob, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), chladničku, TV, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě, že nemáte all inclusive)

Ve vedlejší budově ANEX II. 0* jsou studia pro 2 - 3 osoby, mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), chladničku, TV, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě, že nemáte all inclusive). Pokoje v budově Anex II. jsou velice jednoduchá, jsou nižší cenová kategorie, tudíž jsou vhodné pro nenáročnou klientelu. Prosím, věnujte pozornost fotografiím.

Ve vedlejší budově ANEX III. 0* - jednoduchá studia pro 2 - 3 osoby jsou vybavena v klasickém ostrovním stylu, tedy částečně zděný nábytek včetně zabudované postele, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě, že nemáte all inclusive), koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon nebo terasa výhled do zahrady a okolí. Pokoje v budově Anex II. jsou velice jednoduchá, jsou nižší cenová kategorie, tudíž jsou vhodné pro nenáročnou klientelu. Prosím, věnujte pozornost fotografiím.


Studia ve vedlejší budově ANEX CHRISANTHI CLEVER 0* cca 80 m od Blue Sky Beach - jednoduchá studia pro 2 - 3 osoby jsou vybavena v klasickém ostrovním stylu, tedy částečně zděný nábytek včetně zabudované postele, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě, že nemáte all inclusive), koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace je jen v některých studiích (na vyžádání za poplatek), balkon nebo terasa výhled do zahrady a okolí. Většina studií je v přízemí.

Studia ve vedlejší budově ANEX DAFNI CLEVER 0*, cca 50 m od Blue Sky Beach - studia jsou vybavena v klasickém ostrovním stylu, tedy částečně zděný nábytek včetně zabudované postele, kuchyňský kout (vybaven pouze v případě, že nemáte all inclusive), koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace je jen v některých studiích (na vyžádání za poplatek), balkon nebo terasa.

Typ DBL STANDARD - se nachází v hlavní budově v patře nebo v přízemí, má balkon nebo terasu s výhledem na moře či okolí.
Typ FAMILY - se nachází v hlavní budově ve sníženém přízemí, k pokoji vede několik schodů, pod nimiž se nachází malá teráska přímo před pokojem, díky čemuž je pokoj vhodný pro rodiny s dětmi.
Typ APARTMÁN SV - se nachází v hlavní budově v patře nebo v přízemí, má balkon nebo terasu s výhledem na moře.
Typ ANEX I. - se nachází ve vedlejší budově převážně v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem zahrada/okolí.
Typ ANEX II. - se nachází ve vedlejší budově převážně v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem zahrada/okolí.
Typ ANEX III. 0* - se nachází ve vedlejší budově převážně v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem zahrada/okolí.
Typ ANEX CHRISANTHI CLEVER - se nachází ve vedlejší budově převážně v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem zahrada/okolí.
Typ ANEX DAFNI CLEVER - se nachází ve vedlejší budově v přízemí nebo v patře s balkonem nebo terasou s výhledem na okolí.

V celém komplexu je klimatizace a trezor za poplatek!

CK Club

ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé 6x týdně
- pro děti kreativní a sportovní aktivity
- pro dospělé sportovní aktivity
- večer animace pro děti i dospělé (show a tanec)
- beach párty

Animační programy se konají v období: poslední týden v červnu až druhý týden v září. Změna programu vyhrazena.

Stravování

Formou All Inclusive:

Aktuální program ALL INCLUSIVE aparthotel BLUE SKY BEACH 4*:
• Snídaně: formou amerického bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 09:30 )
• Oběd: light bufet v hlavní restauraci ( 13:00 - 14:00 )
• Večeře: formou plného bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 – 21:30 )

NÁPOJE :
- během hlavního jídla (oběd, večeře) v hlavní restauraci: místní víno (bílé, červené nebo růžové), místní nealkoholické nápoje , ovocné šťávy/džusy (ne fresh), točené pivo, čerstvá voda .

HLAVNÍ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00)
- místní alkoholické nápoje ouzo, raki, možnost koktejlů dle aktuální nabídky Vám sdělí na baru, místní víno, místní pivo, překapávaná káva, čaj, ovocné šťávy (ne fresh), pitná voda, občerstvení (popcorn, sušenky) .
- 16:00 - 17:00 coffee time u baru, zmrzlina 16:00 - 17:00
Po 22:00 jsou všechny nápoje za příplatek.

Několikrát během týdne bude kuchař připravovat pokrmy přímo před klienty.
Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení aparthotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž přímo u apartmánu, oddělena pouze místní komunikací, lehátka a slunečníky zdarma pro klienty, kteří mají all inclusive. Klienti bez stravy plážový servis platí. Klienti, kteří si zakoupí zájezd do Comfort Blue Sky Beach, mohou využívat v rámci all inclusive pláž u Comfort Corali Beach (lehátka a slunečníky zdarma) a nápoje na pool baru (vzdálenost ca 100 m).

Pro děti

Dětský bazén, animace pro děti i dospělé.

Sport a zábava

Bazén, sporty na pláži (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Kompletní nabídku služeb zahrnutých do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor, sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu na recepci.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    Ubytování, letecká doprava Heraklion/Chania včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku. Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 33km, Chania: 180km.

Základní cena nezahrnuje

    Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 0*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

    Pro pokoje v hlavní budově hotelu Blue Sky Beach a pro Anex I. Anex II. a Anex III je výše pobytové taxy 3 € pokoj/noc.
    Pro Anex Dafni a Anex Chrisanthi je výše pobytové taxy 0,5 € pokoj/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Kokkini Hani

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Blue Sky Residence ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

Všechny zájezdy do Blue Sky Residence

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

197 uživatelů

Pořadí

213. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kréta

Poslední komentář

17.9.2019 | Iva Hlaváčová
Datum pobytu: září 2019
o.k

Nejnovější recenze

4
17.9.2019 | Iva Hlaváčová
Datum pobytu září 2019
4/5 - Skvělé
o.k
3
31.8.2019 | Martina
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Čekala bych za tu cenu lepší zařízení,poloha výhodna,blízko moře,čistý bazén dokonce jsem i zhubla.
2
21.8.2019 | Dvořáček A.
Datum pobytu srpen 2019
2/5 - Horší
byl jsem v Řecku 4x toto bylmůj nejhorší zážitek

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Blue Sky Beach ****

Číslo zájezdu: 1166372
Řecko, Kréta, Gournes, Kréta - Heraklion

Všechny termíny a možnosti (91)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 4:55
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio Anex Chrisanthi, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 390 Kč
FM | Po slevě 52%
Letecky
Praha 4:55
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio Anex Dafni, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 390 Kč
FM | Po slevě 53%
Letecky
Praha 4:55
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 390 Kč
FM | Po slevě 52%
Letecky
Praha 19:20
Út 1.10 – Út 8.10.2019
2 lůžkové studio Anex No.2, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 19:20
Pá 4.10 – Pá 11.10.2019
2 lůžkové studio Anex No.2, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 19:20
Pá 4.10 – Pá 11.10.2019
2 lůžkové studio Anex Chrisanthi, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 39%
Letecky
Praha 12:00
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio Anex Chrisanthi, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 39%
Letecky
Praha 12:00
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio Anex Dafni, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 12:00
So 12.10 – So 19.10.2019
2 lůžkové studio Anex Dafni, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 12:00
So 12.10 – So 19.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 12:00
So 12.10 – So 19.10.2019
2 lůžkové studio Anex Chrisanthi, přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 39%
Letecky
Brno 5:20
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 19:20
Út 1.10 – Út 8.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 19:20
Pá 4.10 – Pá 11.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 12:00
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 4:55
St 2.10 – St 9.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 52%
Letecky
Praha 19:20
Po 30.9 – Po 7.10.2019
2 lůžkové studio No.3 (Anex), přistýlka
8 dní
all inclusive
8 490 Kč
FM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 4:55
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 790 Kč
FM | Po slevě 54%
Letecky
Praha 4:55
St 2.10 – St 9.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 790 Kč
FM | Po slevě 51%
Letecky
Praha 4:55
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 790 Kč
FM | Po slevě 51%
Letecky
Praha 19:20
Pá 27.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 990 Kč
FM | Po slevě 26%
Letecky
Ostrava 12:20
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 990 Kč
FM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 12:00
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 990 Kč
FM | Po slevě 24%
Letecky
Brno 5:20
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 990 Kč
FM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 19:20
Út 1.10 – Út 8.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
8 990 Kč
FM | Po slevě 18%