BLUESEA Don Jaime

  Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Millor

BLUESEA Don Jaime

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Millor
Číslo zájezdu: 1 841 619
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Úvod

Príjemný hotel, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie, blízkosť pláže aj nákupných možností. Je situovaný v blízkosti centra obľúbeného letoviska a spĺňa všetky predpoklady plnohodnotnej dovolenky.

Poloha

zrekonštruovaný hotel je situovaný v pokojnejšej časti pekného a známeho letoviska Cala Millor, najbližšie nákupné možnosti sú cca 300 m od hotela a dlhá piesočnatá pláž s pobrežnou promenádou a rušnejšou oblasťou s reštauráciami a kaviarňami je 500 m od hotela. Vzdialenosť od letiska je 75 km.

Hotel

vstupná hala s recepciou, lobby, hotelová reštaurácia, bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén, detský bazén, terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, Wi-Fi pripojenie zdarma, hotelové animácie, detské ihrisko, výťah, požičovňa áut, úschovňa batožiny, za poplatok: herná miestnosť, biliard, stolný tenis.

Izby

hotel tvoria 2 budovy oddelené cestou, ponúka komfortne zariadené dvojlôžkové izby (niektoré s možnosťou prístelky) alebo apartmány. Izby tvorí jedna miestnosť a dve zväčša oddelené lôžka. Apartmány tvorí obývacia časť s vybavenou kuchynkou a rozkladacou pohovkou a oddelená spálňa s dvoma lôžkami. Izby aj apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, klimatizáciou, SAT TV, Wi-Fi pripojením, trezorom (za poplatok), balkónom/terasou. Možnosť jednolôžkových izieb v obmedzenej kapacite.

Stravovanie

raňajky, polpenzia alebo all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy a večere v hotelovej reštaurácii. Počas dňa ľahké občerstvenie v snack bare, čaj a káva popoludní, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v čase od 10.00 – 23.00 hod.

Pláž

pekná dlhá piesočnatá pláž v Cala Millor s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre rodiny s menšími deťmi, je vzdialená 500 m od hotela. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Solartour, IČ: 44665491. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Mallorca
  • Místo dle CK: Cala Millor

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 841 619
dnes 7.30–17 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

BLUESEA Don Jaime
    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Millor

Cena
10 338
(396 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 841 619

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
396 EUR
príplatok za batožina do podpalubia max 20kg /cena za kus
0
70 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
15 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
9 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
23 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR