Termín:
24. 8. – 31. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

2-pokojový byt 43 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Velmi pěkné a osobité zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (2 indukční varná deska). Výhled na krajinu. K dispozici: síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Borgo Monticelli", malá středověká obec, která byla vystavěna ca. kolem roku 1100, s 18 byty, které byly teprve nedávno renovovány. Tyto byty naší nabídky mají kulturně historickou hodnotu a jsou chráněny misterstvem pro zachování kulturní hodnoty. Tři vyhlídkové věže tvoří nejstarší část vesnice, jsou v níž ležicím údolí. Ca. 25 minut jízdy od Toskánska, kulturních a přírodních pamětihodností Umbrie a Toskánska. Na přání snídaně v gotickém sále. Cesty pro kolo a pěší. Bazén ve výstavbě. Velmi pěkný, historický zámek "Borgo Monticelli", z 11. století, renovovaný, obklopen stromy. 14 km od centra Perugia, 30 km od centra Assisi, 70 km od centra Siena, klidná, slunná poloha na kopci, 15 km od jezera, v zeleni. Společné: velká zahrada, 2 bazény (16 x 6 m, hloubka 110 - 150 cm, 01.05.-08.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: společenská místnost s TV, přístup na internet, sauna (extra), masáže (extra), parní lázeň, whirlpool (extra), pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 15.10. do 15.04. (extra). Úklid 1x týdně (v ceně). Kuchař na vyžádání. Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží "Perugia" 13 km, oblázková pláž 18 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Siena 70 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 15 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Voda

Základní cena nezahrnuje

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 10.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Topení - 5.0 EUR za m3
 • Závěrečný úklid - 20.0 EUR za osobu
 • Malé domácí zvíře - 10.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Umbrie
 • Místo dle CK: Perugia

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.