Bravo Club Baia Aranzos

  Itálie, Sardinie, Golfo Aranci

Bravo Club Baia Aranzos

    Itálie, Sardinie, Golfo Aranci
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Klubový hotel s jedinečným výhledem na záliv Sos Aranzos je ideální volbou pro ty, kteří chtějí procestovat Smaragdové pobřeží nebo strávit aktivní rodinnou dovolenou.

Poloha

Hotel leží v zátoce Sos Aranzos, cca 9 km od centra populárního letoviska a přístavu Golfo Aranci. Nejbližší nákupní a stravovací možnosti nalezneme v letovisku Pittulongu, asi 4 km od hotelu. Hotel má strategickou pozici pro procestování severovýchodního pobřeží Sardinie a pověstného Smaragdového pobřeží. Letiště v Olbii je vzdálené cca 15 km.

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná dvoupatrová restaurace s panoramatickým výhledem na moře, 3 bary, 24h recepce, společenská místnost, Wi-Fi připojení ve společných prostorech, parkoviště, bazén s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, amfiteátr, 2 multifunkční hřiště na tenis a fotbal a dětské kluby.

Ubytování

Hotel má celkem 117 pokojů, všechny jsou vybavené balkonem nebo patiem s posezením, soukromou koupelnou, fénem, klimatizací, TV/sat., telefonem, trezorem a minibarem (za poplatek). Většina pokojů má výhled na moře (nelze garantovat). CLASSIC - dvou- až čtyřlůžkové pokoje s oddělenými postelemi nebo palandou se nacházejí v přízemí nebo prvním patře. Max. obsazenost 4 dospělí + INF. Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:00 hod. Od 12.6. do 10.9.2022 jsou příjezdy možné pouze v sobotu, ostatní dny na vyžádaní. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, včetně vody, nealkoholických nápojů, piva a stolního červeného a bílého vína. Během dne od 9:00-24:00 hod. je k dispozici z automatu voda, nealkoholické nápoje a káva. Pozdní snídaně na baru od 10:00-11:00 hod. 2x denně svačina od 11:00-12:00 hod. a od 17:00-18:00 hod. ZA PŘÍPLATEK ALL INCLUSIVE (od 16 let věku) - zahrnuje od 11:00-23:00 hod. servírované stolní víno, pivo, italské likéry (mirto, limoncello, grappa) a výber míchaných nápojů.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, denní a večerní animační programy. Dětské kluby jsou rozděleny dle věkových kategorií (Tarta Club od 3-12 let, Jek Club od 12-18 let), vedeny týmem zkušených animátorů, animační programy probíhají převážně v italském jazyce.

Sport a animace

Hotel nabízí denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, se sportovními turnaji, kabaretem a představeními v amfiteátru. K dispozici jsou dvě multifunkční sportovní hřiště na tenis a fotbal (přes den zdarma, noční osvětlení za poplatek). Dále je za poplatek k dispozici potápěcí centrum, půjčovna kol, skútrů, aut a lodí.

Další služby

Za poplatek jsou k dispozici plážové osušky, prádelna, hlídání dětí, kyvadlová doprava do Golfo Aranci, lékařská pohotovost, stánek s novinami a bazar.

Pláž

Pláž je od hotelu vzdálená cca 350 m. Dostanete se na ni procházkou v mírně svažitém terénu, nebo je možné využít bezplatné kyvadlové dopravy v předem určených časech. Lehátka a slunečníky jsou od 3. řady zdarma a jsou umístěné na terase nad mořem, kde se nachází také plážový bar se zastřešenou verandou, převlékárny a koupelna se sprchou. Uprostřed žulového pobřeží se nachází dvě menší pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Důležité

Dítě do 2 let je zdarma pouze na lůžku s rodiči.

Poplatky na místě

NEPOVINNÉ: Dětská postýlka - €15/den. Plážové osušky - €2,50/den (€20 vratná záloha).

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se Soft All Inclusive nebo za příplatek s All Inclusive, služby delegáta (od 1.6. do 1. 10. 2022).
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se Soft All Inclusive nebo za příplatek s All Inclusive, služby delegáta (od 1.6. do 1. 10. 2022).

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Golfo Aranci

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 056 405
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Bravo Club Baia Aranzos
    Itálie, Sardinie, Golfo Aranci

Cena
16 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 056 405

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč