Termín:
24. 8. – 2. 9. 2018
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vila Brbič se nachází v klidné západní části letoviska Tučepi - Dračevice, cca 120 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 500 m od centra města. Nedaleko od vily je fotbalové hřiště, tenisové kurty, možnost zábavy s živou hudbou. Parkování je možné v blízkosti vily.
Vila nabízí ubytování v apartmánu pro 8 -10 osob v 1. patře. 1/8 apartmán má čtyři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, tři koupelny, klimatizaci v obývacím pokoji, tři balkony, WI-FI. V apartmánu je možnost za příplatek až dvou přistýlek - rozkládací gauč pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu v obývacím pokoji.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
doprava

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění
stravování
ručníky
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
Domácí zvíře není povoleno.
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY
Možnost příplatku polopenze na místě v kanceláři v Tučepi:
TENIS 14 € osoba/den
MARINA 13,5 € osoba/den
ALGA & AFRODITA 27 € osoba/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře 101 CK Zemek, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Tučepi
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Brbič ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 120 m

Všechny zájezdy do Vila Brbič

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.


Brbič vila ***

Číslo zájezdu: 979144
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi