CAIS DA OLIVEIRA

  Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

5/5

CAIS DA OLIVEIRA

    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Nově renovovaný apartmánový hotel je postavený na útesu, s vlastním vstupem do moře. Díky své poloze je vhodný pro milovníky klidu, moře a potápění (blízko je potápěčská škola a podvodní přírodní park). Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších budov, je součásti komplexu s hotely Roca Mar a Royal Orchid, s nimiž má společné některé prostory (wellness centrum, vstup do moře...). Nachází se 15 min jízdy východně od Funchalu, v městečku Caniço de Baixo. Od letiště 12 km. Pravidelný shutle bus do centra Funchalu a zpět zdarma.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, snack bar, WiFi zdarma, parkoviště.
Venkovní a vnitřní bazén, sluneční terasa s lehátky, vířivka.
Klienti mohou využívat prostory hotelu Roca Mar a Orchid - lázeňské centrum, vnitřní bazén, sauna.

Ubytování:

Studia s výhledem na pevninu nebo na moře jsou klimatizované, mají plně vybavený kuchyňský kout, koupelnu (fén) a balkon nebo terasu. K vybavení patří telefon, SAT/TV, WiFi zdarma.

Stravování:

Snídaně formou bohatého bufetu v restauraci hotelu Roca Mar.
Možnost dokoupení polopenze - večeře servírované, menu.
Možnost dokoupení all inclusive 01.07.-30.09.2021.

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas.

Základní cena zahrnuje

  • - transfer letiště - hotel - letiště- 3 / 4 / 7x ubytování v pokoji dle výběru- 3 / 4 / 7x snídaně - místní hotelové taxy- slovensky mluvící delegát
  • - v případě pobytu s dopravou je v ceně letenka - přímý let, odbavené zavazadlo 20kg

Základní cena nezahrnuje

  • - neuvedené služby- turistická taxa: 1 € / osoba / den (max. 5 € / pobyt) – v místě- cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Madeira
  • Místo dle CK: Madeira

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Cais da Oliveira ***
Typ pláže: molo, betonová plata, špatný přístup, skalnatá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Hotel Cais da Oliveira

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 926
dnes 12–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 3 recenzí


Mila červen 2015
Moc pěkné. Po prvotním překvapení, že terasu máme přímo nad bazénem (obavy z hluku od bazénu) a po prohlídce celého komplexu a porovnání ... celá recenze


Veronika E. leden 2015
Prohlídka hotelu Cais da Oliveira ****. Apartmánový hotel Cais da Oliveira (dříve hotel Tropical) se pyšní polohou na vrcholu útesu v nejlidnější části Caniço de Baixo. D... celá recenze


Gabb srpen 2014
Spokojenost. Byl to první z navštívených hotelů na mé poznávací cestě po Madeiře, a také zaručeně nejlepší! Příjemný personál, recepční neměl p... celá recenze

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

CAIS DA OLIVEIRA
    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

Cena
5 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 926

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 390 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč