Calimera Delfino Beach Resort&Spa

  Tunisko, Nabeul

5/5

Calimera Delfino Beach Resort&Spa

    Tunisko, Nabeul
Číslo zájezdu: 2 308 694
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Calimera Delfino Beach Resort&Spa

Úchvatný hotel postaven v maurském stylu je obklopen obrovskou zahradou o rozloze neskutečných 100000 m2. Město Hammamet je pouhých 6 kilometrů od hotelu, a proto je to ideální místo pro objevování krás tohoto města a hlavně pro nákupy. Letiště je pouhých 65 kilometrů od hotelu.

PLÁŽ

Široká, písčitá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži v rámci all inclusive.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem, balkonem nebo terasou, možnost propojených pokojů. Za příplatek pokoj s výhledem na moře, na vyžádání rodinné pokoje.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, lehký snack během dne, káva a zákusky, půlnoční snack, možnost využití a la carte restaurace (nutná rezervace), tématické večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, dle otevírací doby barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (mezinárodní kuchyně), hlavní bar, baru u bazénu a bar na pláži, maurská kavárna, obchod se suvenýry, maurská kavárna, konferenční místnost, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, WiFi v celém areálu hotelu.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, dětské hřiště, tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), plážový volejbal, lukostřelba, šipky, stolní tenis, pétanque, fitness, aquaaerobic, basketbal a nemotorizované vodní sporty, za poplatek - SPA centrum, sauna, wellness, kulečník, motorizované vodní sporty, golf.

Destinace

Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.

Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983–1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího.

Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice – Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Hammamet
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Delfino Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Delfino Beach Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 308 694
dnes 8–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Nabeul

5/ 5 1 recenzí


Jaroslava Batíková červenec 2019
Hodnocení zájezdu. Byly jsme velmi spokojeny, personál usměvavý a ochotný. Jen toho hluku u bazénu bylo příliš, večerní hudba u baru také byla moc ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Calimera Delfino Beach Resort&Spa
    Tunisko, Nabeul

Původní cena
19 390 Kč/os

Cena
15 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 308 694

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč