Calypso

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Calypso

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Číslo zájezdu: 1 694 757
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Calypso je elegantní a moderní hotel, který je situován v jižní části Slunečného pobřeží a nachází se jen 400 metrů od slavné pláže Cacao Beach. Do historického města Nessebar jsou to přibližně 2 kilometry. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v menším centru cca 600 metrů od hotelu. Příjemná atmosféra, přátelský personál a služby na odpovídající úrovni, jsou zárukou spokojené a ničím nerušené letní dovolené. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Letiště se nachází 35 kilometrů od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž se nachází ve vzdálenosti cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), které jsou vybaveny telefonem, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, nabízí Wi-Fi připojení a za příplatek možnost pronájmu trezoru.K pokoji náleží balkon. Za příplatek se nabízí možnost ubytování v prostornějších studiích.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu.Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00-23.00 hod.) Svačiny během dne. Odpolední káva, čaj, zákusek, zmrzlina

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, dva bary, konferenční místnost a internetový koutek (za poplatek). Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén, dětem se nabízí dětský bazén a hřiště. Bezdrátové připojení k internetu je dostupné v prostorách lobby (zdarma)

Aktivity

K dispozici je fitness, vířivka, šachy nebo šipky. Za poplatek se nabízí sauna. Lehátka a slunečníky u bazénu lze využívat bezplatně, osušky se poskytují na vratnou zálohu. Animační programy pro děti a dospělé.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Slunečné pobřeží
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Calypso ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Hotel Calypso

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 694 757
dnes 9–18 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Slunečné pobřeží

4/ 5 6 recenzí


Tomáš červen 2019
Hotel Calypso (Nedoporucujeme). Radi bychom se s pritelkyni podelili o recenzi na hotel Calypso. (All Inclusive) Pri prijezdu vypadalo vse super, ackoliv nam pri... celá recenze


háně červenec 2018
Hotel Calypso Slunečné pobřeží. Krasná dovolená, pěkný hotel, odpovídá spíše 4 hvězdičkám, byli jsme moc spokojení jak se službami, tak s ubytováním. Za ty peníze... celá recenze


ušák srpen 2017
Drahá dovolená, neodpovídající služby. Ubytování dobrý, strava špatná, pití z automatu, odpolední menu u bazénu hrůza, málo lehátek u bazénu pro tak velký hotel, příliš ... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Calypso
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
18 490 Kč/os

Cena
17 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 694 757

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 590 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč