Camping & Holiday Village Kozarica (ex: Camping Kozarica)

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Pakoštane

5/5

Camping & Holiday Village Kozarica (ex: Camping Kozarica)

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Pakoštane
Číslo zájezdu: 2 327 807
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Stručný popis:

 • mobilní domy Adria More, d.o.o.
 • luxusní rodinný camping resort s výborným vybavením u Jaderského moře a Vranského jezera
 • turistické a cyklistické výlety do okolí
 • jen hodinu jízdy od města Zadar

Poloha: mobilní domy Adria More d.o.o. v kempu Kozarica, jen 10 minut chůze od centra obce Pakoštane, u Jaderského moře a Vranského jezera, 7 km jižně od Biogradu na moru.

Pláž: cca 50-100 m, přírodní a oblázková pláž Kozarica, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: dětský bazén.

Vybavení resortu: recepce, restaurace, supermarket, kavárna, snack bar, internetová kavárna, botanická zahrada s autochtonními dalmatskými rostlinami, 1 parkovací místo/mobilní dům/apartmán v ceně.

Ubytování: mobilní dům MH4+1 lux, velikost 32 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice, jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky, denní místnost s rozkládací pohovkou pro max 1 dítě do 12 let, 2 koupelny (lux, 84944); mobilní dům MH4+1 superior, velikost 36 m² - 2 oddělené 2lůžkové ložnice, jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky, denní místnost s rozkládací pohovkou pro max 1 dítě do 12 let, 2 koupelny (superior, 84946); vždy vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, klimatizace, TV/sat, zastřešená terasa se zahradním nábytkem (mobilní domy superior mají navíc gril na terase a Wi-Fi); apartmán A2+2 - velikost 40 m², oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let (85080); apartmán A4+2 - velikost 50 m², 2 oddělené 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let, balkon (85081); vždy vybavený kuchyňský kout, kávovar, TV/sat, klimatizace, sprcha/WC, cca 50 metrů od pláže.

Internet: Wi-Fi na recepci.

Stravování: vlastní.

Sport a zábava: vodní sporty, basketbal, boccia, plážový volejbal, mini fotbal s umělou trávou, stolní tenis, dětské hřiště.

Domácí mazlíčci: platba na recepci 11 nebo 15€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: nelze.

Nabídka pro děti: dětské hřiště, mini klub, animační programy, dětský bazén.

Autobusová doprava: v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: 16:00 hod./9:00 hod.

Základní cena zahrnuje

 • nájem mobilního domu/apartmánu
 • spotřebu vody, plynu, elektřiny
 • parkování pro 1 auto
 • Povinné doplatky (při rezervaci):
 • závěrečný úklid 1.369 Kč/mobilní dům nebo apartmán
 • Povinné doplatky (na recepci):
 • registrační poplatek 1,30€/osobu/pobyt
 • pobytová taxa 1,33€/dosp.os./den, 0,67€/dítě 12-18 let, děti do 12 let pobytovou taxu neplatí

Základní cena nezahrnuje

Při rezervaci:
 • zpáteční autobusová doprava 2.990 Kč/os.
Na recepci:
 • pronájem mikrovlnné trouby 1€/den
 • domácí mazlíčci 11€/den v období do 9.6. a 16.9.2023, 15€/den v období 10.6.-15.9.2023

Informace o zájezdu

Pořadatel: KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o., IČ 15269540.
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Camp Kozarica, Pakoštane

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Village & Camping Kozarica ****
Typ pláže: písčitá, oblázková, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Holiday Village & Camping Kozarica

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 327 807
dnes 12–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Lenka červenec 2014
Kemp Kozarica apartmany. S ubytováním jsem byla spokojená.... celá recenze


jana červenec 2014
MOJE DOVOLENÁ. Super dovolená v úžasném prostředí.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Camping & Holiday Village Kozarica (ex: Camping Kozarica)
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Pakoštane

Cena od
687 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 327 807

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
4 119 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
270 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
168 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
180 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč