Casa Karina

  Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Casa Karina

    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
O ubytování

Hotel Casa Karina nabízí moderní ubytování, které doplňuje wellness centrum, kde můžete relaxovat po náročném dni na lyžích.

Poloha a popis

Přednostní tohoto hotelu je hlavně jeho poloha. Nachází přibližně 300 metrů od lanovky a do centra Banska to budete mít cca 1200 metrů. Z mnoha pokojů se vám naskytnou krásné výhledy na okolní hory.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje mají rozlohu 28–32 metrů čtverečních. Nachází se zde 2 lůžka (2 samostatné postele nebo jedna manželská postel) a jedna přistýlka. Dále zde naleznete stolek s jednou nebo dvěma židlemi, lednici s mini barem, skříň, topení, LED TV. Většina pokojů má balkon s výhledem na hory nebo směrem na město. Vlastní sociální zařízení, stejně jako Wi-Fi je samozřejmostí.

Apartmány jsou určeny až pro 5 osob. Mají rozlohu 55 – 110 metrů čtverečních. Skládají se ze 2 ložnice (každá je určena pro 2 osoby – jsou zde buď dvě samostatná lůžka, nebo manželská postel), dále je zde obývák (vč. LED TV), kde naleznete rozkládací pohovku (určena pro 5. osobu) a také kuchyňský kout. Zde se nachází lednici a rychlovarnou konvicí. Většina apartmánů je vybavena vanou. Téměř všechny apartmány mají balkon s krásným výhledem na hory. Wi-Fi a centrální topení jsou samozřejmostí.

Služby hotelu

V hotelu se nachází recepce s nepřetržitým provozem, lobby bar a především SPA centrum. Zde najdete vyhřívaný vnitřní bazén, který je z jedné strany obklopen francouzskými okny. Při plavání si tak budete moci vychutnávat pohled na hory. Dále zde naleznete sauna, páru, hammam, fitness a solárium. Vstup do bazénu, sauny a páry je pro hotelové hosty zdarma. V hotelu se nachází samozřejmě také úschovna lyží.

Stravování

Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. Hotel si vyhrazuje právo v případě menší kapacity, než je 20 hostů zvolit servírovaný způsob. Poté by se jednalo o menu o 3 chodech. I za současných covidových opatřeních se zachován bufet.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování v 4* hotelu na uvedený počet nocí
 • polopenze
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • příruční zavazadlo 10 kg, zavazadlo k odbavení 23 kg
 • 1 pár lyží nebo snowboard k odbavení
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění možno sjednat v CK
 • ski pas (cena 1 denního skipasu je cca 930 Kč pro dospělého)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Experitour, IČ: 24221414. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Bulharsko
 • Místo dle CK: Bansko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 295
dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Casa Karina
    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Cena
6 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 295

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 690 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
2 960 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč