Termín:
7. 7. – 14. 7. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvodní popis

Pckód objektu: 3769
Letní sezóna:
Velice pěkná chalupa se saunou situovaná v krásném údolí na úpatí Sušiny (1 321 m n. m.) sousedící s Kralickým Sněžníkem. U chaty lze využít letní částečně krytou terasu s dětským bazénem.
Zimní sezóna:
Velice pěkná chalupa se saunou situovaná v krásném údolí na úpatí Sušiny (1 321 m n. m.) sousedící s Kralickým Sněžníkem. Objekt se nachází v oblasti mezi Jeseníky a masivem Kralického Sněžníku, v poslední době rychle se rozvíjejícím lyžařském středisku Kraličák v Hynčicích pod Sušinou. Poloha chaty v horní části Hynčic je výhodná pro milovníky sjezdového lyžování, k lanovce dojdete a z části sjedete po 150 metrech, po lyžování při dobrých sněhových podmínkách se na lyžích dostanete až k lyžárně. Běžky lze nazout takřka u chaty.

Popis objektu

počet podlaží 2, obytná plocha 250 m2, Místnosti: přízemí: obytná místnost (počet míst u jídelního stolu: 18, kuchyňský kout, jídelní kout, zastřešená terasa - 30 m2), samostatné wc , sauna (sprch. kout) 1. patro: ložnice (20 m2, 2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (20 m2, 2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (20 m2, 2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo) 1.patro (apartmán): ložnice (28 m2, 4 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo, místnost je průchozí)

Vybavení objektu

dětský bazének, lednička 1 (200 l), mrazicí box 1 (80 l), mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, topinkovač, myčka, vysavač, klasický TV, satelit, radiomagnetofon s cd přehrávačem, Internet wifi v ceně, vaření: sklokeramická varná deska, počet plotýnek: 4, elektrická horkovzdušná trouba, typ vytápění: elektrika + tuhá paliva lokální (obsluhuje host), Ohřev vody: elektrický bojler (objem: 300 l), možnost kouření: ne

Exteriér

letní parkování otevřené na pozemku (10 m od objektu, 4 místa), zimní parkování otevřené na pozemku (10 m od objektu, 4 místa), druh pozemku: příroda, oplocení: živý plot - částečně, velikost pozemku: 600 m2

Další vybavení

ohniště ano, zahradní nábytek plastový, houpačka dětská, sauna (za poplatek 150 Kč/den nebo 750 Kč/týden), pískoviště, kóje na lyže, krbová kamna (obytná místnost), gril ano, udírna ano, posezení pod pergolou, uzamykatelný prostor pro kola, dětská židlička ano

Okolí

Autobus: Staré Město 7 km
Běžecké tratě: Hynčice pod Sušinou 50 m
Doktor: Staré Město 15 km
Hospoda: Hynčice pod Sušinou 200 m
Lyžařská škola: Hynčice pod Sušinou 200 m
Lyžařské středisko: Hynčice pod Sušinou 300 m
Lyžařský vlek: Hynčice pod Sušinou 300 m
Obchod: Staré Město 10 km
Restaurace: Hynčice pod Sušinou 200 m
Rybník: Úžas (možnost rybaření) 300 m
Sedačková lanovka: Hynčice pod Sušinou 500 m
Svah pro děti: Hynčice pod Sušinou 300 m
Termální koupaliště: Velké Losiny 30 km
Vlak: Staré Město 7 km

Poznámka

Apartmán v 1. patře má průchozí ložnici se 2 lůžky, ze které se jde do ložnice s manželským lůžkem, 2 samostatnými lůžky, koupelnou a WC.

domácí zvíře

Ne

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • pronájem objektu za týden pobytu (so-so)
  • spotřebu vody

Základní cena nezahrnuje

  • spotřebu el. energie (platí se na místě dle skutečné spotřeby)
  • spotřebu dřeva (paušál 500 Kč/týden, povinný poplatek, platí se na místě)
  • ložní prádlo (nutno vzít vlastní)
  • místní poplatek (platí se na místě pronajímateli)
  • závěrečný úklid (hosté musí provést sami)
  • kauci 5 000 Kč (vrací se při odjezdu)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře B&K Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Hynčice pod Sušinou
Informace o slevách