Chata DOLOMIA

Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda

Chata DOLOMIA

  Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda
Číslo zájezdu: 2 019 724
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytovani

Chata se nachází pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, v malebném prostředí jezera Fedaia. K dispozici má 24 pokojů, které jsou zařízené v horském stylu a odpovídají kategorii hotelu. Jedná se o místo, kam se klienti rádi vracejí nejen díky romantickému prostředí, ale také výborné italské kuchyni, kterou připravuje sám majitel Giuseppe. Váš pobyt umocní výjimečná starost našeho delegáta Zdeňka, který zde působí již několik let.

Vybavení objektu

recepce s barem, hotelová restaurace s panoramatickým výhledem, herna (šipky), společenská místnost s pecí, Wi-Fi připojení zdarma na celé chatě, vyhřívaná lyžárna, výtah, parkoviště

Vybavení pokojů

příslušenství, fén, SAT-TV, lůžkoviny a ručníky, balkón nebo terasa

Stravování

polopenze: snídaně - bufetovévečeře - servírované výběr ze 3 menu, salátový bufet, dezert

Vzdálenost od centra

12 km do centra Canazei

Vzdálenost od sjezdovky

2 km sjezdové tratě pod Marmoladou - Passo Fedai - Sella Ronda12 km Canazei - Belvedere - napojení na Sella Ronda10 km Alba di Canazei

Skipas

SKIPAS ZA PŘÍPLATEK

Program autobusového zájezdu

Odjezd z ČR do střediska Passo Fedaia je ve večerních hodinách, příjezd do střediska ráno, převlečení se v hotelu. Celodenní lyžování, po lyžování ubytování.Odjezd ze střediska Passo Fedaia po lyžování, příjezd do ČR v ranních hodinách.Přesné časy a další informace budou uvedeny v pokynech, které obdržíte 4 dny před odjezdem.CK si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak a nebo taxi) a to na náklady CK. V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzídelegáta CK

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění skipas DOLOMITI SUPERSKI (možnost zakoupení viz ceník) pobytovou taxu
Povinné příplatky

pobytová taxa cca 1 €/osoba/den

Nepovinné příplatky

hotelový minibus ke sjezdovce pro klienty vlastní dopravou 1 €/osoba/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fede, IČ: 64939308. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Arabba - Marmolada

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 019 724
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Chata DOLOMIA
  Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba / Marmolada, Sella Ronda

Cena
9 590 /os

Cestující

Skipas

Číslo zájezdu: 2 019 724

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
5 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč