CITYMAX AL BARSHA

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha, Dubaj

5/5

CITYMAX AL BARSHA

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha, Dubaj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v Dubaji v moderní části Al Barsha, 500 metrů od nákupního centra Mall of The Emirates a zastávky metra a 5 km od Burj Al Arab. Letiště je vzdáleno 25 km. Hotel zajišťuje zdarma shuttle bus do nákupních center.

Vybavení

Městský hotel kvalitního řetězce Citymax vhodný pro klienty, kteří rádi kombinují dovolenou u moře s poznáváním města a výhodnými nákupy. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, kavárna, čistírna.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf, minibar, fén, rychlovarná konvice (k dispozici káva a čaj).

Pláž

Hotel leží nedaleko pláže Jumeirah Beach, shuttle bus zdarma.

Sport

Venkovní bazén na střeše hotelu, fitness centrum.

Stravování

Snídaně (formou bufetu) nebo polopenze.

Poznámka

Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha - Dubaj - Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas. Od 31.3.2014 je v SAE zavedena pobytová taxa, kterou hradí každý klient ubytovaný v emirátu Dubai, a to:Hotely 3 hvězdy: 10 dirhamů na pokoj a noc. Tato pobytová taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • vybrané stravování
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dubaj
  • Místo dle CK: Dubai

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Citymax Hotel Al Barsha ***
Typ pláže: písčitá
Všechny zájezdy do  Citymax Hotel Al Barsha

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 036 284
dnes 8–17 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 9 recenzí


Mirek říjen 2019
Dubaj. Týdenní návštěva Dubaje se vydařila. Velmi dobré ubytování s možností koupání v bazénu na střeše, blízko velkého nákupního středis... celá recenze


Markéta září 2019
Prohlídka hotelu Citymax Hotels Al Barsha At The Mall ***. Prohlídka hotelu Citymax Hotels Al Barsha At The Mall ***... celá recenze


Mirka duben 2018
Mirka. Hotel super, ubytovani skvele, snidane tsky, ocvoz na plaz i zpet funguje, hned vedle Emirates mall u metra, dostupnost vsude. Na ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

CITYMAX AL BARSHA
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Al Barsha, Dubaj

Cena
18 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 284

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 190 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
830 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
620 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
690 Kč