Club Paradiso El Gouna

  Egypt, Hurghada, El Gouna

Club Paradiso El Gouna

    Egypt, Hurghada, El Gouna
Číslo zájezdu: 1 836 426
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

ÚVOD:
Hotel Labrande Club Paradisio je štvothviezdičkový hotel, který se nachází přímo na vlastní písečné pláži.
LOKALIZACE:
Centrum se zábavními podniky, restauracemi a bary je vzdáleno 1 km. Hotel se nachází cca 30 km od letiště. Ve vzdálenosti 300 m od hotelu se nachází 18-jamkové golfové hřiště. Možnost nakupovat v hotelu
PLÁŽ:
Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici.
UBYTOVÁNÍ:
Mezi vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, vysoušeč vlasů, kávovar / set na přípravu čaje, satelitní TV, telefon, zařízený balkon nebo terasa, trezor, minibar (za poplatek), klimatizace.
STRAVOVÁNÍ:
Vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, Wi-Fi v hale, 2 restaurace formou švédských stolů, A-la-carte restaurace, několik barů, lobby bar, bar u bazénu (používá se i jako snack bar
MOŽNOSTI VYŽITÍ:
Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, miniclub.Plážový volejbal, plážový volejbal, kulečník, pentaque, lukostřelba, šipky, posilovna, fotbal, aerobik, squash, tenis (2 kurty, světlomety za poplatek), stolní tenis, lukostřelba, minigolf , golf. Za příplatek: sporty nabízené místními poskytovateli - ponory, jízda na kajaku, kite surfing, katamarán, šnorchlování, plachtění, windsurfing, jízda na kole Wellness & Spa centrum pro hosty nabízí saunu a turecké lázně, masáže, různé kosmetické procedury. Hotel organizuje denní animační program a večerní zábavu formou živé hudby či show.
Názor pořadatele:
Tento hotel doporučujeme pro jeho kvalitní služby a dlouhodobou spokojenost našich zákazníků.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Sunflower Tours, IČ: 03907929. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: El Gouna

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Labranda Club Paradisio Hotel El Gouna ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 836 426
dnes 8–18 h

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Club Paradiso El Gouna
    Egypt, Hurghada, El Gouna

Původní cena
31 044 Kč/os

Cena
22 724 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 836 426

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 724 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 056 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
792 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 12 dní
0
890 Kč