Termín:
19. 10. – 26. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive (ultra all inclusive)
Původní cena:
26 290  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Elegantní hotelový komplex leží v krásné zahradě v oblasti Tekirova, přímo na pěkné široké písčito-oblázkové pláži. Centrum Kemeru je vzdáleno cca 15 km, kam se dostanete místní dopravou. Vzdálenost od letiště cca 75 km.
PLÁŽ
Široká písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Možnosti ubytování ve standardních pokojích v hlavní budově nebo v deluxe vilkách v zahradě. Oba typy ubytování disponují i rodinnými pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, minibarem (denně doplňován), trezorem, wifi (zdarma, možno doplatit si vyšší rychlost), balkonem.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, během dne bohaté občerstvení, toasty, sendviče, turecké palačinky, zmrzlina, odpolední káva/čaj a zákusky, půlnoční občerstvení, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00 hod, disko bar do 02:00 hod, Rose bar do 04.00hod.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a´la carte restaurace (jedna návštěva za pobyt zdarma, nutná rezervace), 7 barů, snack bar, patisserie, kavárna, obchodní arkáda, diskotéka, 2 bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, spa centrum, menší aqapark, dětské hřiště, miniklub, fitness, konferenční místnost.
AKTIVITY
Sauna, turecké lázně,spa centrum (masáže za poplatek), fitness, animační programy pro děti i dospělé, večerní programy, taneční vystoupení, šipky, boccia, volejbal, stolní tenis, mini golf, lekce tance, jazykové kurzy, za poplatek bowling, počítačové hry, vodní sporty na pláži.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

- komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Afrodita, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Kemer
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Club Hotel Phaselis Rose *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Club Hotel Phaselis Rose

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


Club Phaselis Rose

Číslo zájezdu: 1187240
Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova