Country house D&D

  Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula

Country house D&D

    Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula
Cena od
1 141 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 647 375
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový dům 140 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Rodinný dům Country house D&D". Osada Loborika 6.5 km od centra Pula, 6 km od centra Marčana, klidná, slunná poloha, 9 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 6'000 m2, zahrada s trávníkem a rostlinami, rybník, bazén (nezapuštěný) (5 m průměr, hloubka 120 cm, 04.05.-12.10.). Venkovní sprcha, volleyball, badminton, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: přístup na internet, trampolína, pračka. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo (3 x) u domu na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 5 km, restaurace 1 km, kavárna 1 km, oblázková pláž 12 km, skalnatá pláž 12 km. Tenis 15 km, jízdárna 5 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m, cyklistická stezka 150 m. Atrakce v blízkosti: Amphitheater 8.5 km. Pozor prosím: zvířata v sousedství. Rezervace pro skupiny mládeže nejsou povoleny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Rekreační poplatek
  • bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Pet (max. 1 pet) - 7.0 EUR za den

default.ck.object.information..heading

default.ck.object.information.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Pula

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 647 375
dnes 7.30–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Country house D&D
    Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula

Cena od
1 141 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 647 375

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 843 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč