Termín:
18. 10. – 22. 10. 2018
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
4
Doprava:
letecky Vídeň 10:25
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Crown Resorts Elamaris v oblasti Protaras. Písčitou pláž najdete 300 m od hotelu a městečko Paralimni je od hotelu vzdáleno 7 km. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici 2 výtahy a recepce. Personál tohoto 4 podlažního hotelu mluví anglicky a rusky. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici na pláži a u bazénu. Z hotelu je dostupné disko (100 m), Ocean Aquarium (3 km), Waterworld WaterPark (14 km), Cape Greco National Forest Park (18 km), turistické informace (5 km), obchodům (5 km) a Cavo Greko (11 km). Z hotelu se snadno dostanete ke k barům a restauracím, autobusovým zastávkám, stání taxíků a supermarketům. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služku, služby prádelny, žehlení a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí a dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje pivo (provozní hodiny: 10:30 - 23:00), víno (provozní hodiny: 10:30 - 23:00), snacky (provozní hodiny: 10:30 - 12:00, 15:00 - 17:00), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:30 - 12:00, 15:00 - 17:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:30 - 23:00) a soft drinky (provozní hodiny: 10:30 - 23:00).

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou herní místnost, biliár, stolní tenis či šipky. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa, Euro/Master a American Express. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    Leteckou dopravu (lety z ČR/SR s možným přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
    '

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann YCZE, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Larnaca
  • Místo dle CK: Protaras

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Crown Elamaris ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Hotel Crown Elamaris

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.


Crown Resorts Elamaris ***

Číslo zájezdu: 1073452
Kypr, Kypr - řecká část, Protaras, Pernera

Všechny termíny a možnosti (383)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu