Termín:
20. 12. – 27. 12. 2018
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
bez dopravy
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Obecný popis

Crowne Plaza Hollywood Beach resort hotel byl uvedený do provozu v roce 2007 a je právem nazýván „novou hvězdou“ v blízkosti Fort Lauderdale a Hollywood Beach. Leží v blízkosti pláže (cca 250 metrů přes hlavní silnici),nedaleko North Miami Beach a mezinárodního letiště v Miami. Tento resort má 311 moderně a komfortně vybavených pokojů, které Vás jistě překvapí svým vysokým standardem a vybavením. Naleznete zde třeba LCD televizor se satelitními a placenými filmovými kanály, CD přehrávač, kávovar, výrobník ledu, mikrovlnku, ledničku, kosmetický balíček v koupelně, pracovní stůl, připojení WiFi a mnoho dalšího. Každý pokoj má vlastní balkón
s výhledem do vnitrozemí nebo na oceán. Součástí hotelu je restaurace, kavárna, bistro, venkovní bar s grilem, venkovní bazén s lehátky a parkoviště *za poplatek*. Hostům je k dispozici byznysové centrum a posilovna zdarma. Hotel má v nabídce i plážový servis: půjčovna plážových lehátek a podložek, slunečníků či kajaků *služby za poplatek*.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  - Ubytování na stanovený počet nocí
  - Základní cestovní pojištění léčebných výloh
  - Shuttle transfer letiště – hotel – letiště
  - Uvedená cena je za osobu, při účasti dvou osob
  - Tištěný turistický průvodce U. S. A. ZDARMA
  - Cena celého balíčku je platná po potvrzení zahraničním partnerem
  - Sleva pro 3. popř. 4. osobu na stejném pokoji na vyžádání

Základní cena nezahrnuje

  - Stravu (mimo snídaně ve vybraných hotelech)
  - Vstupní formality (pro vstup do U. S. A. je nutný biometrický pas s autorizací ESTA nebo platný pas s platným vízem)
  - Leteckou přepravu (nabídneme klientovi na vyžádání)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře America Tours, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Florida
 • Místo dle CK: Florida
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Crowne Plaza Hollywood Beach Hotel ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Všechny zájezdy do Crowne Plaza Hollywood Beach Hotel

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.