Dalmacija Sunny Hotel by Valamar

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Dalmacija Sunny Hotel by Valamar

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Dalmacija Sunny Hotel by Valamar se nachází vedle oblázkové pláže a jen pár kroků od pobřežní promenády, po které se dostanete do centra Makarské. Nabízí venkovní bazén, wellness centrum, úžasný výhled na moře a pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. 

Umístění a vzdálenost

Centrum: Makarska 1,2 km, potraviny: 1 km, obchody: 1 km, nádraží: Split 50 km, autobusová zastávka: Makarska 700 m, letiště: Split 65 km, přístav: Split 50 km, pláž: oblázková  50m.

Obecná zařízení

Recepce, místnost na uložení zavazadel,hala, společenská místnost, WiFi: zdarma, výtah, parkování: v garáží za poplatek 7Euro/den, platba na místě, restaurace, bar, kavárna, kiosek, terasa, slunečníky a lehátka: za poplatek na místě na pláži, slunečníky a lehátka u bazénu: bez poplatku.  

Vybavení pokojů

Koupelna nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace: zdarma, minibar: za poplatek na místě, telefon, satelitní TV, Wi-Fi: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácké pokoje. 

Typy pokojů a apartmánů

2lůžkový pokoj -    vana nebo sprcha, WC, Standard ~ 18 m2, částečně výhled na moře2-3lůžkový pokoj -  vana nebo sprcha, WC, balkon, Superior,  ~ 22 m2, částečně výhled na moře

Fitness a wellness

Wellness plocha: 250 m2, venkovní bazén: 250m2, dětský bazén 36m2. 

Fitness a Wellness služby na místě

Kosmetika, masáže.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Děti

Dětské hřiště, Dětský bazén, Vysoká dětská židlička, Dětský klub

Domácí mazlíčci

Zvířata nejsou povolena

Smíšený

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club,Bezbariérový přístup: nePříjezd od 14.00, odjezd  do 10.00 

Zahrnuty v bytech

Ubytování na daný počet nocí, spotřeba el. energie a vody, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, klimatizce.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ros.Br, IČ: 00575674. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Makarska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 613 217
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Dalmacija Sunny Hotel by Valamar
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Cena
4 506 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 613 217

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 506 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč