Dalmacija Sunny Hotel Valamar

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Dalmacija Sunny Hotel Valamar

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Číslo zájezdu: 1 893 179
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

nově v nabídce
přímo u moře
blízko centra Makarské
oblíbené turistické středisko
venkovní bazén a wellness centrum

Obecný popis

Dalmacija Sunny Hotel by Valamar nabízí vše, co potřebujete pro Vaši perfektní dovolenou, nachází se hned vedle malebné pláže v blízkosti centra Makarské.

Poloha

ubytování se nachází nedaleko centra oblíbeného turistického střediska Makarská, nabízí fantastické výhledy na moře a na úpatí hory Biokovo.

Vybavení

restaurace, bar, venkovní bazén a wellness centrum, fitness, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. V blízkosti: minigolf, tenisové kurty, vodní sporty atd.

Ubytování

DBL Classic BM - 2+0 - rozměr pokoje 16-22 m2, 2lůžkový pokoj Classic s balkonem a orientací na mořskou stranu.
SGL Classic BM - 1+0 - 1lůžkový pokoj Classic s balkonem a orientací na mořskou stranu.
DBL(+1) Superior BM - 2+1 - rozměr 23-27 m2, 2lůžkový pokoj Superior s možností přistýlky, balkon a orientací na mořskou stranu.
Junior Suite 2(+2) BM - rozměr 42 m2 - pokoj typu Junior Suite, ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, balkon s orientací na mořskou stranu.
Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, KLIMA, SAT TV, fén, telefon, Wi-Fi.

Stravování

polopenze nebo snídaně formou bufetu.

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 5 EUR/den
domácí mazlíček: není povoleno
parkování: v blízkosti objektu, za poplatek

Sport a zábava

venkovní bazén, wellness centrum, fitness, vodní sporty dle místní nabídky, tenisové kurty, minigolf, badminton a další.

Pláž

dobře udržovaná pláž s bílými oblázky, lehátka a slunečníky za poplatek.
Vzdálenost od pláže je necelých 100 metrů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • Povinné poplatky na místě
  • na místě se hradí pobytová taxa.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Makarska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 893 179
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Dalmacija Sunny Hotel Valamar
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Původní cena
5 312 Kč/os

Cena
4 936 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 893 179

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 936 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč