Termín:
25. 9. – 2. 10. 2018
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:20
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Hotel Diagoras se nachází v blízkosti rušného letoviska Faliraki. Centrum rušného střediska se nachází mnoho taveren, obchodů a barů. Hlavní město je vzdáleno cca 13 km, letiště cca 15 km a město Lindos cca 35km. Nejbližší minimarket se nachází 100 metrů od ubytování. Z hotelu jezdí kyvadlová doprava zdarma na pláž. Nejbližší zastávka hromadné dopravy je vzdálena 3 minuty chůzí (450metrů).

Vybavení hotelu

Rodinný hotel má nádherný výhled na město a pláže Faliraki. Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, trezory ( za poplatek), wifi na recepci, bazén, snack bar, pool bar, restaurací a směnárnou.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, chladničkou, TV, vlastním sociálním zařízením a vysoušečem vlasů. Pokoje mají i balkon nebo terasu.

Typy pokojů:

Dvojlůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek

Stravování

formou All inclusive

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 1100 metrů. Možnost využití hotelového shuttle busu na pláž zdarma.

Pro děti

Dětské hřiště.
Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava

Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Klimatizace zdarma v období od 15.6. do 15.9. Lehátka u bazénu zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Internet, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu CK, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Rhodos
  • Místo dle CK: Faliraki

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Diagoras ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 1500 m

Všechny zájezdy do Diagoras

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

19 uživatelů

Pořadí

83. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Rhodos

Poslední komentář

25.7.2018 | Martina Kašparová
Datum pobytu: červenec 2018
celkově jsme byli velice spokojeni a dovolenou jsme si užili

Nejnovější recenze

2
22.7.2018 | Ivana
Datum pobytu červenec 2018
2/5 - Horší
Na ostrov Rhodos, do Hotelu Diagoras, Peter's place, CK Pantour už bychom nikdy nejeli :(
3
4.10.2017 | Jiří Karas
Datum pobytu září 2017
3/5 - Průměr
Ušlo to.
4
19.9.2017 | Larry
Datum pobytu září 2017
4/5 - Skvělé
Spokojení jsme byli s Rhodosem jako ostrovem, stojí za to ho navštívit. Ani hotel a cestovka nám hezkou dovolenou nezkazili. Já je hodnotím jako průměr... Upozorňujeme, že jsme celý pobyt většinou byli mimo hotel (máme rádi aktivní dovolenou), nám se osvědčil způsob vlastní dopravy, takže jsme celý ostrov za týden procestovali. Taky bych chtěl upozornit golfisty, že jediné golfové hřiště v Afanandou je docela průser, jak kvalita hřiště, tak i personál....)-:

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií