Termín:
25. 8. – 5. 9. 2018
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
0
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
10 990  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Velmi oblíbený penzion rodinného typu je umístěn v klidnější části letoviska asi 8-10 minut chůze od severní nebo jižní pláže, vzdálenost od hlavní obchodní třídy přibližně 5-7 minut chůze.
Penzion má menší vnitřní restauraci s barem a navazující stylovou venkovní krytou terasu se stoly a židlemi. V restauraci je možnost WiFi připojení zdarma. Ve vzdálenosti asi 100 m jsou tenisové kurty s umělým povrchem a cca 300 m je místní aquapark.
S majitelem penzionu je možné se dohovořit česky.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj je vybaven kabelovou televizí, ledničkou, varnou konvicí s příslušenstvím, balkonem a koupelnou se sprchou, WC a fénem. Možnost přistýlky.
Čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou samostatných pokojů, do kterých je vstup z předsíňky, která je vybavena lednicí a varnou konvicí s příslušenstvím. Každý z obou pokojů je vybaven kabelovou televizí. Koupelna se sprchou, WC a fénem je u čtyřlůžkových apartmánů v předsíni a je vždy pro oba pokoje společná stejně jako balkon. 

Stravování

snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeře.

Doprava

letecky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Quattro, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Primorsko
  • Místo dle CK: Primorsko

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Diamant

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 680 m

Všechny zájezdy do Penzion Diamant

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

26. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Primorsko

Poslední komentář

1.8.2018 | Romana
Datum pobytu: červenec 2018
Krásná dovolená.

Nejnovější recenze

5
1.8.2018 | Romana
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Krásná dovolená.
5
1.7.2015 | Milena
Datum pobytu červenec 2014
5/5 - Úžasné
Super. Klidně bych jela zase
3
29.1.2015 | klient2014
Datum pobytu srpen 2014
3/5 - Průměr
neutrální

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.