DO CAMPO

  Portugalsko, Madeira, Ribeira Brava

5/5

DO CAMPO

    Portugalsko, Madeira, Ribeira Brava
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v oblasti Ribeira Brava a 38 km od letiště.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, výtah, čítárna, společenská místnost, prádelna za poplatek, WiFi připojení.

Pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefón, fén, klimatizace, lednice, set pro přípravu kávy a čaje, balkón, WiFi připojení.

Pláž

Pláž vzdálená 3 km od hotelu.

Sport

Bazén, fitness, herna, sauna.

Stravování

Snídaně a polopenze formou bufetu.

Děti

Bazén.

Poznámka

Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. Od 1.5.2017 je účtována v některých hotelech městská taxa, kterou hradí každý klient, a to 1 EUR osoba / noc, max. 5 EUR. Tato městská taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků v optimální knihovací třídě
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování s vybraným stravováním
 • služby česky hovořícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Ribeira Brava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 428
dnes 8–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 2 recenzí


Luboš srpen 2018
Madeira - paráda. Madeira je snezační s pronájmem auta, které umožní navštívit všechny zajímavé lokality a najít místa na koupání. Je jich dost - ka... celá recenze


MM červenec 2018
Dovolená Madeira. Výborná kombinace ubytování a pronájmu vozu... celá recenze

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

DO CAMPO
    Portugalsko, Madeira, Ribeira Brava

Cena
25 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 428

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
25 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč