Termín:
24. 10. – 31. 10. 2018
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Krásný 4* ECO hotel Do Campo se nachází v jižní části ostrova (je zde nejlepší podnebí na Madeiře), známé také jako 'pobřeží slunce', v těsné blízkosti hor, levád, vavřínového lesa 'laurisilva' a přírodního parku.
Do hlavního města Funchalu se pohodlně dostanete za 15 minut jízdy autem.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Do Campo patří recepce, připojení k internetu, venkovní bazén se slanou vodou, sauna, turecké lázně, jacuzzi, posilovna. Dále je k dispozici salonek, knihovna, herní místnost, restaurace a bar.
Prostory jsou klimatizované.

Vybavení pokoje

Hotel Do Campo má k dispozici celkem 34 pokojů, které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, trezorem, klimatizací a telefonem.

Stravování

Snídaně nebo polopenze.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  * leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 13.4.-26.10.2018 jsou odlety v pondělí a pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem).
  * pronájem vozu kat. A na celou dobu pobytu s přistavením na letišti, neomezený počet najetých kilometrů, povinné ručení
  * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
  * služby českého delegáta na telefonu

Základní cena nezahrnuje

  * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
  * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let
  * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu
  * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně).
  Při zapůjčení vozu je NUTNÁ embosovaná platební karta !

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Madeira

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Madeira

Poslední komentář

21.8.2018 | Luboš
Datum pobytu: srpen 2018
Madeira má úžasnou síť kvalitních silnic s neuvěřitelným množstvím tunelů a mostů. Příroda je rozmanitá a vnitrozemí s levádami a lesy v rezervaci krásné. Ideální je půjčit si na celý pobyt auto, stáhnout mapu do navigace v mobilu a každý den strávit jinde.

Nejnovější recenze

5
21.8.2018 | Luboš
Datum pobytu srpen 2018
5/5 - Úžasné
Madeira má úžasnou síť kvalitních silnic s neuvěřitelným množstvím tunelů a mostů. Příroda je rozmanitá a vnitrozemí s levádami a lesy v rezervaci krásné. Ideální je půjčit si na celý pobyt auto, stáhnout mapu do navigace v mobilu a každý den strávit jinde.
5
25.7.2018 | MM
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Ubytování v hotelu Do Campo a k tomu auto je pro Madeiru perfektní volba.

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


DO CAMPO s pronájmem vozu ****

Číslo zájezdu: 918437
Portugalsko, Madeira, Ribeira Brava